Deaktivácia airbagu spolujazca , Citroen C3

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

radkovadanka
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.08.2013 13:30
Zdieľať na Facebook

Deaktivácia airbagu spolujazca , Citroen C3

Príspevok od používateľa radkovadanka »

:342a: Viete niekto ako deaktivujem airbag spolujazca (koli detskej autosedačke) na mieste spolujazca na Citr. C3 ? Viete niekto poradit, ci sa to dá....nemám k tomu autu žiadny návod :(
kuras
Alfík
Príspevky: 1997
Dátum registrácie: 21.12.2009 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuras »

na boku palubnej dosky prip v kastliku pred spolujazdcom by si mal mat "zamok" na kluc, ten tam strcis a otocis do polohy OFF
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Paci sa: http://www.citroclub.com/cicont-311.html
http://citroenc3owners.com/resources/pa ... 3-2002/278

Neviem ci to mali seriovo vsetky, alebo za priplatok.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
radkovadanka
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.08.2013 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radkovadanka »

Dakujem vam
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

take veci su v knihe od auta.v tom obale kde je aj servisna knizka,uzivatelska prirucka a pod.a pise tam aj ze socka vybava v aute nema vypinanie airbagu.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

seven: ktoru cast vety "nemám k tomu autu žiadny návod" nechapes?
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

co mam na tom chapat.vela ludi ani nevie co je navod.a ak fakt nema co je to za srot ak nema papiere.ku kazdemu autu sa dava kniha ako co obsluhovat.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Mozno by si mohol zvazit moznost, ze je to ojazdene auto, a manual sa niekde v priebehu casu stratil...
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

naco by komu bola kniha od auta.azda si to niekto odklada do suflika ako suvenir?moje vsetky auta maju komplet papiere.aj faktury za kolko ich prvy majitel kupil.staci ze nieco chyba a neberiem.a ono poctive auta maju stale vsetku dokumetaciu.dokonca uz ked kupim vyplatim stale este dostanem kopec papierov zo servisu co kedy bolo na aute robene vseky protokoly stk ek ja to aj tak vyhodim no potesi ma to.cize ten citron bude nejaka brca.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Ja uz neviem co mam na to povedat. Ze by to niekto spravil rovnako ako ty? Mal k tomu nejaku dokumentaciu a zahodil ju?

Z tvojho pripadu vyplyva, ze vlastne kupis cukrikove auto so vsetkymi fakturami, ktore potom zahodis a tym z toho auta vlastne spravis uplnu mrdku... Skus sa najprv zamysliet predtym nez nieco napises a potom si to po sebe aj precitaj...
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ale ja zahadzujem len protokoly stk ek a faktury zo servisu zvysok vsetko ostava len pri mne uz auto nenavstevuje ziaden servis max dam len vymenit rozvody pretoze sa mi s tym nechce babrat.radsej dam garazmajstrovi ale takeho co stale mi robi auta za robotu 50 euro a mam do do obeda vymenene.zapise to do servisky da razitko podpis nalepka na dekel motora kedy to bolo robene a to je posledna vec co je zapisana v serviske.zvysok vsetko robim sam.kupim auto co ma max 5rokov 60 000km napr za 8000e a predam ak ma 8rokov 140 000km za 4500e.za tu dobu nedostane nic len gumy brzdy olej.kedze to nema vela km tak nic netreba menit ako na nejakom srote co ma cez 200 000km.jazdim na tom vacsinou po meste cize nesetrim na tom nic.a parkuje pred panelakom cize aj tak za 3 roky vyzera.{o 1.5 roka tak budem predavat ibizu mozno nataha 120 000km teraz ma 6rokov - 95 000km vsetko okrem rozvodov a gum ma z vyroby kedze v poslednom case som akosi stale mimo,na sk len odbehujem}.na vrazanie prachov a stratu casu mam ine auto ktore sa nikdy nepreda,kde sa meni vsetko co sa mi nepozdava,lesti sa donemoty.
Naposledy upravil/-a seven549 v 09.08.2013 21:44, upravené celkom 1 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

pani, myslim, ze na toto sa Danka nepytala :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní