Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milubka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 11.06.2019 20:08
Zdieľať na Facebook

Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

Príspevok od používateľa milubka »

Ahojte, mam ford fiesta 2011 benzin a dnes mi bolo povedane ze mam problem ventilatory? Ked nastartujem auto a zapnem AC auto zacne hucat hovorim ze ide ako vysavac, ale ked vypnem AC ide ticho. Myslela som ze je to ok v lete to huci lebo ide klima a chladi ale vraj to tak hucat nema. Ma s tym niekto skusenost ozaj mam vyhladat mechanika? Dakujem za rady, info
vykopanafosilia
Príspevky: 369
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

Keď vypneš klímu, nemal by sa vypnúť aj ventilátor, takže možno tam hučí niečo iné. Určite s tým choď za mechanikom, lebo takto na diaľku ti tu moc neporadíme :-) Môže to kľudne hučať aj klímový kompresor.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

Príspevok od používateľa seven549 »

je jedno ako to huci ak to funguje.

ja som vcera zapol klimu na starom ford mondeo z roku 2006 aby sa od jesene klima prebehla a normalne predne vetraky hucali na plne obratky ako v lete pri +35 celzia,po dobu asi tak 5 min potom si to samo znizilo otacky,vypinalo zapinalo klima kompresor podla potreby.

neriesit nevrtat sa v tom.
jimi-presov
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 20.11.2009 21:19
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

Príspevok od používateľa jimi-presov »

Prvu vec co by som isiel skontrolovat, specialne na benzinovom ecoboost forde v situacii kedy zahadne roztaca ventilator, je chladiaca kvapalina! Ked je dostatok, tak by som to neriesil.
CODE
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 18.12.2008 18:59
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

Príspevok od používateľa CODE »

Len to asi nebude benzínový ecoboost ford,2011 predpokladám 1,4 benzín
milubka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 11.06.2019 20:08
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

Príspevok od používateľa milubka »

No nie eco to nieje
tuninka
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

Príspevok od používateľa tuninka »

Bolo ti povedané že máš problém, a kto ti to povedal? Bol to odborník, mechanik, alebo len niekto skúsený, alebo niekto skúsenejší ako si ty? Mne keď sa na aute zapne klíma, tak na voľnobehu sa troška zvýšia otáčky, ale počuť nie je nič iné, ako aj keď klímu nemám zapnutú. (keď sedím vnútri auta). V aute s automatickou klímou si občas zvyknú ventilátory robiť čo chcú, ale na aute s manuálnou klímou ide ventilátor len tak ako ho nastavíš, ak nastavíš na nulu, tak sa asi ani klíma nezapne.... nemal som nikdy Fiestu, ale na Focuse to tak tuším bolo.
zsvatos
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 12.11.2019 19:06
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Fiesta benzin 2011 - ventilator

Príspevok od používateľa zsvatos »

Prosim pekne, hovori sa tu o ventilatore na chladici, nie o ventilatore kurenia/ vetrania.
Na aute s rokom vyroby 2011 je uplne normalne, ze po zapnuti klimy sa spusti ventilator na chladici, a po jej vypnuti sa zase zastavi. A je fuk, ci je leto alebo zima.

Takze chovanie tvojho auta je normalne a v poriadku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní