Dvojjazycna zmluva poradte...

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sliedic1
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 06.10.2012 21:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sliedic1 »

len pouzi tu dvojjazycnu, cisto nemecku budes musiet prelozit a preklad nestoji 10€ kedze ti to nemoze prelozit hoci kto ale musi mat statnu peciatku kedze to predkladas na urad dopravy, cisto slovenska zmluva je blbost, vacsinou nemci (turci, arabi, albanci, poliaci.... v nemecku) predavaju auta IBA NA EXPORT, cize ziadna zaruka, takze slovenske hatlamatlaniny ktorym jednak nerozumeju a taktiez obsahuju kopec klauzul zavezujucich to a to urcite nepodpisu...

vela stastia, hlavne si auto poriadne checkni, lebo ked nekupujes s autohausu tak sa vyplatenim auta, odovzdanim klucov a technicaku a prejdenim brany casto krat konci pekne jednanie predavajuceho s kupujucim a reklamacka alebo nejaka kompenzacia pripadnej vady je castokrat tabu...
supertecta
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.09.2013 20:22
Zdieľať na Facebook

Dvojjazycna zmluva

Príspevok od používateľa supertecta »

Prosim Vas, zhanam dvojazyzcnu zmluvu na kupu auta, v Nemcine a Anglistine. Vieme mi poradit ?
ge-ann
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.01.2020 01:16
Zdieľať na Facebook

dvojjazyčná kúpna zmluva

Príspevok od používateľa ge-ann »

Dobrý deň,@vajciak aj ja by som poprosila Nemecko- Slovensku kúpnu zmluvu, manžel zajtra kupuje auto. V bazári, nie od súkromnej osoby..tam.su povinný dať zmluvu, či? Radšej by som bola za tú dvojjazyčnu verziu, ďakujem.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: rastislavgregor695 a 24 neregistrovaných