Parkovacie senzory

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Parkovacie senzory

Príspevok od používateľa stefix »

Zdravým vsetkych. mam daco so senzormy proste nefunguju po zaradeny spiatocky to asi na 3 sek piska a potom nefunguje. Pozrel som kontakakty všetky su v poriadku. Ziadna oxidacia ani zly kontakt. da sa dako doma zistiť že v čom je problém. Dáka finta alebo len diagnostika pomoze.
Maho
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30.06.2006 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Maho »

nejaky senzor sa pravdepodobne pokazil, chod na diagnostiku a povedia ti ktory to je. Staci potom len vymenit
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak tak, za tych 5 alebo 10 eur ti nestoji aby si pol dna kukal vsetky konektory a podobne a nakoniec aj tak zistis co si zistil ze vsetko vyzera byt OK. Diagnostika ti presne povie kde je chyba. Nabuduce napis ake auto mas. Napriklad ak mas nieco od VW group a nemas daleko do Detvy tak ti to mrknem zadara. Myslim ze ani v tvojom okoli by nemal byt problem najst niekoho kto si na teba najde 2 minutky.
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

Mam ford mondeo mk4 1,8 tdci 2008.Nuž nebol by problem keby som mal take senzory len na skusku. ak daktorý odišiel zistil by som to hned aj by som ho objednal. Aj som na nete pozeral dake náhrady ale to pripojenie bolo ine. Mat tak original po jednom kuse jeden zadný a jeden predný. A diagnostika nuz ked budem mat cas tak zajdem dakde.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných