Subaru Libero 1.2 '98 - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andyapo
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 19.10.2007 17:35
Zdieľať na Facebook

Subaru Libero 1.2 '98 - Vaše skúsenosti

Príspevok od používateľa andyapo »

Zdravím všetkých!
Už dlho premýšlam nad týmto autíčkom "z kinder vajca" :300f: vyhovuje mi po všetkých parametroch-6 miestne,malý motor=malá poistka,pohon 4x4,lôžková úprava...atd,len sa strašne bojím náhradných dielov a servisu! má tu niekto skúsenosti s týmto autom? dajú sa diely bežne zohnať a spravia ho v normálnom servise?je to taká raritka, tak kto ho pozná,previezol sa,vlastnil môžte mi napísať nejaké skúsenosti.
díky moc... :rouler:
DutchDixon
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 24.01.2008 22:57
Bydlisko: Nitran
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DutchDixon »

Poznam jedneho co to ma. Ma to viac menej iba ako hoby. Na kazdodenne pouzitie to podla mna nieje.
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Tiež som naň pozeral boli tu tri v ponuke. Chcel som to pre syna hraje v kapele a celý rok sa presúva po republike. (inak ešte študuje) Vygooglil som kopec stránok v cz kde je aj klub a mám niekedy pocit že dosť velkých zúfalcov. Tie autá dosť hnijú napr. na podblatníkoch čo z vnútornej strany nezbadáš - asfaltova izolácia. Motor v zadnom nárazníku po ťukanci prvý na rade. Inak je to pohodové autíčko a vcelku aj variabilné (sklená posuvná strecha, lôžková úprava a malá = bezpečná rýchlosť 110km/h). Pozri na youtube a zíral som kam to vylezie. Na tej stránke bol aj help čo treba pozerať pri kúpe ale nemám ju uloženú.
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

nad týmto uvažujem dodnes. Korózia podblatníkov sa dá poriešiť v pohode. Motor sa dá takisto poriešiť, len treba rátať s tým, že to nebude za 10 eúr.

Rozumné je pozisťovať si problemy auta, pozrieť si ceny dielov a na základe toho upraviť predajnú cenu auta.
Raperik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.12.2010 19:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Raperik »

Mam toto auto 2 roky akurat ze starsiu verziu tj. do roku výroby 1993, diely sa daju zohnat bez problemov, do servisu by som to nedaval- nepoznaju to. Všetko si robim sam a niesom ziaden automechanik. Inak všetko co sa tohto auta týka najdes na Československom fore : subaru-libero.cz
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Nič v zlom, len človek žasne, nad "čím" sú občania ochotní uvažovať....

Všetky možné výhody sa tu spomínali, len nikoho nenapadlo riešiť pasívnu bezpečnosť.....to vám všetkým už nedostatok peňazí naozaj tak oblepil mozog, že všetky spomínané atribúty preváźili tento najpodstatnejší????????

Ako hobby tragač to beriem (hoci najurputnejším nepriateľom č.1 bude iste korózia), tiež ako poposúvadlo v hornatej oblasti s minimom premávky (v AT sa na tom miestni sedliaci roky vozili z dolného konca dediny na horný a spátky), alebo ako krátkodobá náhrada za malotraktor....

...ale v 21. storočí ísť na tejto škrupinke do bežnej premávky medzi tých arogantných chuyov na služobných Prassatoch a štvorkruhových Problémoch, ktorí nepoznajú inú polohu plynu ako "plné gule", agresívne predbiehajúcich hoc cez dvojitú plnú čiaru nehladiac pritom na povahu a stav vozoivky, mi pripomína ísť si zaplávať do bazéna plného žralokov bielych, ktorí už dávnejšie nič nevečerali..... lol

Snáď som to napísal zrozumiteľne...

P.S: inak ja to autíčko mám rád doteraz....
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
vodkos
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.05.2008 15:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vodkos »

markoimportauto napísal:Nič v zlom, len človek žasne, nad "čím" sú občania ochotní uvažovať....

Všetky možné výhody sa tu spomínali, len nikoho nenapadlo riešiť pasívnu bezpečnosť.....to vám všetkým už nedostatok peňazí naozaj tak oblepil mozog, že všetky spomínané atribúty preváźili tento najpodstatnejší????????

Ako hobby tragač to beriem (hoci najurputnejším nepriateľom č.1 bude iste korózia), tiež ako poposúvadlo v hornatej oblasti s minimom premávky (v AT sa na tom miestni sedliaci roky vozili z dolného konca dediny na horný a spátky), alebo ako krátkodobá náhrada za malotraktor....

...ale v 21. storočí ísť na tejto škrupinke do bežnej premávky medzi tých arogantných chuyov na služobných Prassatoch a štvorkruhových Problémoch, ktorí nepoznajú inú polohu plynu ako "plné gule", agresívne predbiehajúcich hoc cez dvojitú plnú čiaru nehladiac pritom na povahu a stav vozoivky, mi pripomína ísť si zaplávať do bazéna plného žralokov bielych, ktorí už dávnejšie nič nevečerali..... lol

Snáď som to napísal zrozumiteľne...

P.S: inak ja to autíčko mám rád doteraz....
Mal som 3 tieto auta a doteraz lutujeme ze sme ich znicili. Na horach prekoná landrovera bez uzavierky. Mesti sa tam toho ovela viac ako vyzera
cukrovic
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 29.01.2007 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cukrovic »

Na cestovanie po republike určite nie! Krátky rázvor, rozchod, výška karosérie, takmer žiadne deformačné zóny, naozaj nie moc bezpečné auto nesmierne citlivé na bočný vietor (vlastná skúsenosť) Ale uzitkove vlastnosti super to je pravda, vďačné autíčko.
Napísať odpoveď

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní