Kde predat auto? Vase skusenosti...

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

chryslersebring
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 25.04.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

Kde predat auto? Vase skusenosti...

Príspevok od používateľa chryslersebring »

Zdravim,

chcem sa opytat na vase skusenosti s autobazarmi. Najma ma zaujimaju bazare, kde sa priamo vykupuju vozidla, nie komisionalny predaj. Rad by som predal moje auto a urcite ho nechcem predat do AAA, chcel by som nejaky serioznejsi autobazar, kde by mi ponukli aj vyssiu vykupnu cenu. Dakujem za vase odpovede.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To máš úplne jedno, všade kde je výkup je nízka cena, lebo on nekupuje s tým že to chce pre seba a musí počítať aj s tým že to auto mu tam bude visieť kludne 3/4 roka za kedy stratí na hodnote a bazárista by nerád prerobil , len preto že ti dal viac.
Najviac dostaneš vtedy, ak zoberieš niečo na výmenu
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

na predmesti Pariza je jeden fakt dobry :-)
chryslersebring
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 25.04.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chryslersebring »

ivko1 napísal:To máš úplne jedno, všade kde je výkup je nízka cena, lebo on nekupuje s tým že to chce pre seba a musí počítať aj s tým že to auto mu tam bude visieť kludne 3/4 roka za kedy stratí na hodnote a bazárista by nerád prerobil , len preto že ti dal viac.
Najviac dostaneš vtedy, ak zoberieš niečo na výmenu
Nazdar,

ja uz mam auto praveze vybrate, potrebujem len proste predat to moje. Tak sa snazim samozrejme predat ho co najlepsie. lukas chodi predavat do pariza, ja by som ho rad predal na SK. Co by si poradil?
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

auto z koncernu predas najlepsie sukromne.
Frantika a odobny odpad nepredas - tak ani nespekuluj a ber co ti ponuknu.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

napis co to je za auto a mozno sa niekto chyti. Netreba mat velke oci a ratat s tym ze poriadne zahucis ako to chces narychlo
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

YxoYpsilono napísal:auto z koncernu predas najlepsie sukromne.
Frantika a odobny odpad nepredas - tak ani nespekuluj a ber co ti ponuknu.
...Nemám rád takéto vyjadrenia-ja mám práve s tým "odpadom" najlepšie skúsenosti...NIKDY som neriešil turbá,váhy,snímače atd,atd...A neodsudzujem Ochcávky,prasaty a pod...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Autobazár rýchly predaj pod cenu. Skús si ísť ohodnotiť k ním auto a keď ti povedia cenu, tak reálne ho vieš súkromne predať o cca. 500 -1000 € drahšie :-)
kajlo5
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 06.06.2007 18:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kajlo5 »

poslal som ti súkromnú správu, kukni
homer33
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 20.01.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa homer33 »

Ahoj ja som predal do spominaneho ccc a bral som od nich na protihodnotu aj auto (prosim neodsudzovat - tiez nie som ich fanusik ale potreboval som auto predat a nie cakat kedy sa kto ozve a nechat aby sa na mojom aute prehanali spekulanti, ktori nakoniec len vymyslaju a nic nekupia - auto, ktore som zobral je este v zaruke a vyzera byt ok - mam ho 5 mesiacov).
Auto som predal na zaciatku decembra, moja predstava pri predaji ak by som to riesil individualne bola 6000e - v priapde, ze by som to hodil sem, tak by to bola najlepsia cena z pomedzi rovnakych tu predavanych aut. V ccc mi dali 5-ku. Oni ho zacali predavat za 6500 a momentalne stale nie je predane, uz ho ponukaju za 6000. Neviem v akej hodnote mas auto ty ale odrataj si od svojej predstavy tak 20% a to je to co mozno dostanes.
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

dobre auto sa samo preda...............
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Ak chceš za auto 10tis. triáááčka Ti dajú 6.000,-€ :41c2:
chryslersebring
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 25.04.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chryslersebring »

YxoYpsilono napísal:auto z koncernu predas najlepsie sukromne.
Frantika a odobny odpad nepredas - tak ani nespekuluj a ber co ti ponuknu.
Auto z koncernu to nie je, ale nie je to ani Zabozrut :-))) Su aj lepsie nemecke auta ako Das Auto z "koncernu" podla mna :-)
chryslersebring
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 25.04.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chryslersebring »

Kujon78 napísal:Autobazár rýchly predaj pod cenu. Skús si ísť ohodnotiť k ním auto a keď ti povedia cenu, tak reálne ho vieš súkromne predať o cca. 500 -1000 € drahšie :-)
Tak sukromne sa podla mna tazko predavaju auta. Ozvu sa ti len sami spekulanti a skusobni jazdi. Uz som to skusil, asi 10 dni ponukam auto a boli sa aj na to uz 3 ludia pozriet. Ale kazdy by to chcel zadarmo a skusa len ako ta oje....t. Slusni kupci asi viac veria tym bazarom.
chryslersebring
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 25.04.2009 20:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chryslersebring »

homer33 napísal:Ahoj ja som predal do spominaneho ccc a bral som od nich na protihodnotu aj auto (prosim neodsudzovat - tiez nie som ich fanusik ale potreboval som auto predat a nie cakat kedy sa kto ozve a nechat aby sa na mojom aute prehanali spekulanti, ktori nakoniec len vymyslaju a nic nekupia - auto, ktore som zobral je este v zaruke a vyzera byt ok - mam ho 5 mesiacov).
Auto som predal na zaciatku decembra, moja predstava pri predaji ak by som to riesil individualne bola 6000e - v priapde, ze by som to hodil sem, tak by to bola najlepsia cena z pomedzi rovnakych tu predavanych aut. V ccc mi dali 5-ku. Oni ho zacali predavat za 6500 a momentalne stale nie je predane, uz ho ponukaju za 6000. Neviem v akej hodnote mas auto ty ale odrataj si od svojej predstavy tak 20% a to je to co mozno dostanes.
Presne rovnaka skusensot. Sami spekulanti chodia, ako pises. A kazdy len vymysla....bud ani nemaju vobec peniaze, alebo zacne frflat na kazdy skrabanec, jak keby kupoval nove nie jazdene auto. Ale nove auto stoji 30,000 a to nema....tak chce kupit asi tak za 8.000 ale aby vyzeralo ako to nove za 30.000. Uplni dementi. A realne nikdy nic nekupia takyto ludia. A to som ja tiez pozeral...a tuto je moje auto v TOP 5 najlacnejsich aut :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných