fórum nefunguje

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

fórum nefunguje

Príspevok od používateľa mato.soky »

Zdravím keď si chcem otvoriť nejakú tému na tomto fóre napíše mi to 502 Bad Gateway neviete čo stým nie som si istý či sa budem môcť dostať k odpovedi preto prosím napíšte mi na mato1943@azet.sk za pomoc dakujem
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..pokial sa nemozes dostat na stranku autobazaru,doporucujem...

-zachovaj klud,pokoj,rozvahu
-priprav si havrijny plan pre spojenie s policiou,pohotovostou,poziarnikmi a armadou SR
-nakup si zasoby potravin do spajzy minimalne na mesiac
-nakup si zasoby paliva do elektrocentraly pre pripad,ze spojenie s autobazarom bude mat dlhotrvajuce nasledky vpripade,ze ani po case sa nespojis so strankou bude pre teba vychodiskom napisat rozluckove listy pre blizkych a rodinu
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

:40bd: :40bd: :40bd: dakujem za odpoved ale práve som zistil že na opere to funguje na google chrome nie ale radčej by som bol ak by to išlo normálne kedže opera je dosť spomalená
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

presne toto ma vyradilo na Google Chrome
na Exprorer ani Mozille problém nebol
večer ti prepošlem radu ktorá pomohla mne
miska.tn
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN /LM/ TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska.tn »

no , aj mne sem tam blbne , ked hladám 2x za sebou niečo tak mi vypíše na stránke že mám počkať lebo že tak rýchlo hladať nemožem a aby som to skusila neskor :d :D
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mne to robilo na Mozille asi 3-4 dni dozadu, cez Operu problém nebol, dnes sa to opakovalo cez Android a Dolphin browser

Google Chrome som zrušil, vlastne mám taký dojem že zruším všetko čo má niečo spoločné s Googlom, lebo to nechutne zabíja Androidové telefony, kde sa ma to stále snaží presviedčať že potrebujem všetko zo všetkým synchronizovať, stále mi spúšťa v pozadí facebook, ktorý ani nemám, Youtube, Google +, Google Play, zisťovanie polohy .... A to nevravím ako ma poslednú dobu vytáča Gmail, ktorý vypytuje telefonne čislo už ani neviem kôli čomu, už ani neviem kolko krát sa zmenilo menu a posledne zas systém písania...

Už ma to nebaví, celý Google a jeho služby mi len komplikujú život, niekde niečo zavesíš a hned ťa z piatich strán vedia odhaliť a potvrdiť že si to skutočne ty, zvlášť ak by sa jednalo o nelegálny obsah, ale presne o to im ide...
Čiže kto, z akého miesta, kde býva a hned aj telofonne číslo.
Naposledy upravil/-a ivko1 v 02.04.2013 22:45, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na Googla sa už vyprdnem lebo zbytočne komplikujú život
Vtedy mi toto pomohlo,prepošlem ako som dostal,mne pomohlo ale s Google končím aj tak,prešiel som na Mozillu predbežne

skus zmazat cache, mozno je problem tam,
stlac CTRL SHIFT DEL a daj zmazat cache za cely cas

treba skúsiť
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

ďakujem zdá sa že zo zatiaľ funguje :3906:
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný