Grand Cherokee 2.7 CRD nastartuje a zdochne

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hrascho
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 17.05.2005 08:28
Zdieľať na Facebook

Grand Cherokee 2.7 CRD nastartuje a zdochne

Príspevok od používateľa hrascho »

Zdravim, uz som sedivy a stalo ma to uz kopec penazi, nestretli ste sa niekto s tym, ze G.Cherokee 2.7CRD,rok 2002 za studena nastartuje a zdochne, pri opatovnom startovani dlho toci, kym nastartuje. Niekedy spravi aj to, ze normalne za jazdy sa same vypne. Potom zase dlho toci kym nastartuje. Vymenene tlakove cidlo na rampe, pretesnena palivova sustava, vycistena nadrz, cerpadlo naftove skontrolovane na stolici, je ok. Trysky podla diagnostiky ok /neviem ci sa to da zistit, ked nie su von z auta/. Jedina chyba na diagnostike, ked zdochne je pokles tlaku v palivovej sustave. Ked je auto v garazi, tak nastartuje normalne a nezdochne aj ked je studene, spravi to, ked je auto vonku pri nizsej teplote. Ci to robi aj ked je vonku teplejsie neviem, tak dlho to auto nemam.
karcikarci
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.05.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcikarci »

Zdravim ta, riesil som to tiez a tu mas odpoved http://www.jeep-club.net/forum-tema/po- ... 878?kols=3 cele si to precitaj je to max 10minut .....pripadne napis SS.


K.
powerdusan
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.12.2006 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powerdusan »

toto mne spravilo minuly rok po vymene palivoveho filtra. Zo servisu som odisiel, kusok domov vypol a uz nechytil, tocil a nist. Po chvile isiel a za jazdy sa vypinal a nechcel natocit.
Znamy z tuhovskej mi povedal ze ked sa meni filter tak je taka nejaka hadicka ci co, a staci ked ma mikroskopicke praskliny tak tade taha vzduch. A ako sa tam meni ten filter tak ze sa to zvykne popraskat.
Tak som to tam vratil, objednal sa tento diel a ide. Skuste to pozriet.
Vtedy som mal dobre nervy lebo za dva dni som mal stym atuom ist do Chorvatska a teda nebolo mi vsetko jedno ze co ked to tam prdne..
autoferko
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 08.03.2009 19:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autoferko »

Urob si falošnu nadrž, napoj hadice od čerpadla mimo palivoveho filtra popripade tam daj nejaky iny ako ma benzinak ale aby si mal lahky prietok + čista nafta do kanistra aj spiatočka. Skušobna jazda a vieš lokalizovať chybu.
Ja som mal to iste a nevymenil som nič len palivovy filter a vyčistil nadrž je tam jemne sitko tak dufam že si ho poriadne vyčistil. Daj vedieť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný