CENOTVORBA???

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Z hlúposti sa nevyrastá,iba sa prehlbuje,karty sa rozdali už v detstve
dekastar
Príspevky: 176
Dátum registrácie: 04.12.2012 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dekastar »

:d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak veru. No ale vysvetli mi, preco sa kvoli predaju auta stresujes s dovolenkami ? Viaceri z nas su pracujuci ludia... tak nech si kretino pride pozriet auto naobed ked mas prestavku. Za hodinu obhliadku vybavis v pohode, aj najest sa rychlo stihnes. A usetril si dovolenku.

A ked ma kretino zaujem aj nadalej, riesite prepis. To uz budes mat aj s dovolenkou.

Prepac ale nikdy by ma nenapadlo sediet doma na riti v dovolenke len preto lebo mi nejaky somar zavola cez telefon ze zajtra sa pride na auto pozriet. Sorry ale toto by ma fakt nenapadlo a to ani neviem aki ludia su, lebo za zivot som predal asi tak sedem aut a z toho polovicku v ramci mojej rodiny a dve kamaratom.

Mimochodom, prave som jedno auto kupil. Asi pred dvomi tyzdnami som kaufol zlte volvo turbo, rocnik 2000 alebo 2001 (vidis ze neviem?), auto som 5 rokov nevidel predtym snad kazdy tyzden rozhodne kazdy mesiac, predava ho moj celozivotny kamarat, peniaze som mu poslal na ucet. Papiere mam doma, ale v aute som este nesedel a ani centimeter sa nepreviezol. Viem ze nie je obuchane havarovane, viem ze je druhy majitel (prva bola dcera byvaleho generala zeleznic, po polroku dostal auto do ruk tento kamosz a odvtedy vymalovane). Ty wole ani kluce od neho zatial nemam. Ja viem, to je auto od kamarata co je uplne nieco ine.


Takze ked ti nabuduce niekto zavola ze nabeton rozhodne pride pozriet tvoj dostavnik zajtra o 10:30, co spravis Zoberies si dalsi den dovolenky ?
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 29.01.2013 21:14, upravené celkom 1 krát.
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

turbo teraz som v rozpakoch o kupovaní auta :d :D Lebo si ho neskontroloval, diagnostika, vstreky, turbo, ventily, spojka, brzdy, olejová vaňa a ja neviem čo všetko... ale že si sa ani nepreviezol, tak odpadol som. Ja viem kamarát...
Inak švagor tak kúpil moju Boru, viezol sa až keď si ju bol zobrať, tiež ma poznal aký som puňťo.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

co mam co kontrolovat ? 1.9 turbo benzin, ziadna dvojhmota, ziadne problemy so vstrekmi, benzinove turbo menene autorizovanym volvo servisom uplne zbytocne v ramci zaruky zadarmo (pre mna ako noveho majitela vsak rozhodne nie zbytocne, rehocem sa do rukava) pred 60.000km lebo nevedeli prist na pricinu trhania/cukania... [SVIECKY !!! bez srandy]

cenovku nepoviem, mysleli by ste si ze volvo zacalo vyrabat trojkolky pre deti.

co blbnes s ventilmi ? :)
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Nepreviezol sa, nevidel, nesedel, neprepísal, kľúče nemá, zaplatí-il, bez dovolenky... a má Volvo a je spokojný. Gratulujem.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Turbo, zbavujes sa sharana nebodaj, ci len tak rozsirujes vozovy park? :-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Lubo - veď si to už prezradil v inej téme - bolo to za 500? :-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

dofrasa... veru tak. Ano som spokojny s autom ktore mam od kamarata za cenu mensiu ako je bicykel.


Futy, ty by si nebol za tychto okolnosti ? Nehavarovane neskrabnute so znackami nekradnute... mas velky stress z mojej kupy ?
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Stres nie, ale na teba táto kúpa mi nesedí. Ešte že tam je najsamlepší kamarát ten predajca, a za tie tuke, na A4B8 stojí výmena homo-kĺbu cca 420,-€ aj sDPH aj mat. aj s geo., aj s prácou.

turbo, ešte má to Volvo servisnú knižku opečiatkovanú:d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> ale na teba táto kúpa mi nesedí.


vies ze ani mne toto v tomto pripade na mne nesedi ? :) fakt tam nemam co prilis prerobit... tak som do toho isiel po hlave. Inak servisnu knizku fakt ma, to bude prva v mojom zivote co kedy budem drzat v rukach.

Hlavny dovod : ja mam tych dieslov proste po krk. Niezeby som mal nejake problemy z technickej stranky, za pat rokov vlastnictva dvoch som nechal akurat raz cistit turbo - kupoval som to tak, vedel som - a okrem toho nic, ale mna diesle proste nebavia. A nebavia a nebavia, kurnik po Bratislave chodim kratke trasy s nezavislym kurenim za desat litrov na stovku, furt to hrci, klepe sa to, nema to zvuk, NEKURI TO PORIADNE...

osral im vsetkym pes tie chrochtaky. Baaaac ho tam benzin a to este velmi rozmyslam ze vymenime Wojadzer za Wojadzer, teda jakozto predam diesel co mame a namiesto neho taky isty benzinovy sestvalec automat. Mnaaaaam.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Lubo zachutili Ti zrazu automaty? ;-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tfffuj ved ma stara vyhodi z domu kvoli automatu, mozno bude 2.4i manual. Alebo zeby 3.3ku a prerobit na manual :)

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní