Dovoz aut francuzsko

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tunerr112
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 25.12.2006 19:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Dovoz aut francuzsko

Príspevok od používateľa tunerr112 »

Zdravim borci , chcel by som sa spytat na nejake stranky s francuzskymi bazarmi. Momentalne dovazam auta z nemecka , no chcel by som zacat vozit auta z francuzska. Vopred dakujem , dufam ze sa najde niekto ochotny.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ved portal autoscout24.com ma aj francuzke inzeraty...a tam si uz najdes autobazar..a nie jeden...si daj ponuky predajcu, a mas to...aj ked teda neviem,ci je zrovna F to najlepsie,viem,ze su lacnejsi ako nemci..ale to uz su aj cesi..
jujahe
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.10.2009 08:33
Zdieľať na Facebook

FR

Príspevok od používateľa jujahe »

LALO1
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 30.11.2008 10:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LALO1 »

encheremilhaud.fr alebo cli-car.com/cve30.fr. Ked nevies vojst do tej stranky, tak mi posli ss
tunerr112
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 25.12.2006 19:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tunerr112 »

diki moc , som vam velmi vdacny.
keby ze nahodou este vas dajake napadnu tak kludne napiste , budem len rad...
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

neviem o ake auta mas zaujem, ale ak pripocitas cenu dopravy a prihlasenia, plus opravu poskodeni co Francuzom nevadia podobne ako Talianom, dalej same francuzske nepredajne budariky, tak si na cene, kedy sa ti oplati kupit od suseda a nenabehas sa :-)
leapd
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10.05.2010 20:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leapd »

zdravim, este je stranka www.marche.fr..je to nieco ako u nas avizo..a su tam samozrejme aj auta..a len tak mimochodom by som potrebovala jedno auto doviest..na kollko to asi vychadza??
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

leapd napísal:zdravim, este je stranka www.marche.fr..je to nieco ako u nas avizo..a su tam samozrejme aj auta..a len tak mimochodom by som potrebovala jedno auto doviest..na kollko to asi vychadza??
nuz zalezi co a odkial chces doviezt..predpokladam ze francuzko, kedze si sa regla na tuto temu..takze ak chces ist sama po auto s niekym, kto Ti poradi, tak Ta to stoji cestu, stravu, a cca 300 eur pre toho, kto ide s Tebou...aspon u nas...

ini su na tom zhruba podobne..proste celkovo to vyjde na asi 700 eur..stale mas pocit, ze sa to oplati ist individualne po jedno auto?

ale jasne, ak mas nieco vyhliadnute, je to riesenie...
leapd
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10.05.2010 20:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leapd »

asi by sa to este aj vyplatilo len je este otazne kolko vyjde prihlasenie a podobne srandy..Chcem peugeut 206cc a prave na tej stranke co som uviedla som nasla diesel za 2500€. Sa mi to zda dost nizka cena tak neviem ci tam nebude niekde nejaky pes zakopany..
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

za 3500 eur kupis aj tu na sk, alebo v cechach urcite...dam na to krk..
ak vsak chces, kludne to preverime a kludne ak mas chut cestovat, niekoho Ti dam a smelo smelo... :d :D

a ked nekupis tam, kupis inde..ale myslim, ze standardne je cena okolo 3500 evri aj vonku..takze bacha na podvodne inzeraty...

prilis nizka cena to evokuje...najma, ak je to pisane tak, ze je kontakt len na mail, pripadne cislo nikto neberie, alebo nefunguje..

ak je to bazar, je to jednoduchsie..

cena prihlasenia je standardne cca 400 eur..tak si to spocitaj...

a ak chces, kludne sa ozvi do SS a nieco potom vymyslime...
mattock
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 21.01.2007 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattock »

nechcem zakladat novu temu, tak sa spytam tu

ako vyzera francuzka odhlaska auta, je to napisane v TP alebo je to samostatny papier?

dokonca som sa niekde na nete dočital, že z Francuzka a Belgicka odhlašku auta netreba, ale neviem či je to doverihodna informácia.

viem, že pri predaji francuzi znacky na aute nechavaju da sa na nich ist domov alebo su dakujem za odpoved

podla toho co je napisane tu by odhlasku z francuzka nemali urady vyzadovat
http://www.testek.sk/files/nove_doklady_francuzsko2.pdf

dakujem za odpoved
toncko93
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.01.2013 23:39
Zdieľať na Facebook

inzerát

Príspevok od používateľa toncko93 »

Zdravím páni. Mám otázku, túto krásnu audinu http://www.webcarcenter.com/occasion/au ... 08841.html som našiel na internete, len ta prekliato nízka cena mi je akasi podozrivá..mýslite, že to je dôverihodné alebo skôr nie? neviem, čo si mám otom myslieť. Za odpoveď Ďakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Treba si o tom myslieť to, že výhodná kúpa neexistuje! Ak by bola naozaj tá Ááááávdynka taká super tak je dávno posunutá v rodine alebo medzi známymi príp. by ju už dávno objavili Poliaci!
rastoaeu
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 11.10.2012 14:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rastoaeu »

neviete kolko stoji taky odvoz osobneho mensieho auta z FR(pariza) na zapadne Slovensko alebo aspon do BA?
lacius
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.02.2007 23:33
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz aut francuzsko

Príspevok od používateľa lacius »

Kto dováža auta s Francuzska? Potreboval by som doviest. 0915158264

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní