Navrhujem zriadiť rubriku "RING"

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

No vieš, ty to musíš brať ako poslanie :40bd:

Takúto vetu počujem dosť často ako učiteľ :40bd:

Človek sa snaží jak pribitý aby vyhovel všetkým a potom ho ešte spoločne dodrbú, že v postate je voči niekomu zaujatý a chce mu ublížiť a neviem čo :-)

Hold funkce je funkce :-) A preto som sa divil, že tu niekedy bol taký boj o moderovanie a pomaly tu išlo o prestíž, ja som moderátor kto je viac :-)

Ja som sa vtedy dobre bavil, lebo viem že robiť rozhodcu a spravovať nejaké veci nie je len tak :-)

Napr. mňa nasierajú tie zamykačky tém :-) Nič nenapísané len zamknuté :-) čo keď príde nový užívateľ a by aj niečo napísal, ale už nemá ako :-) A čo ten nový užívateľ, či napísal tu tému a je zamknutý ??

Viem že veľa krát je nejaký odkaz pokračuj tu. Ale niekedy je len lock :-) Tak dám, skús hľadať, tam a tam cez tlačidlo najlepšie obrázok a tak lock, bez akéhokoľvek linku, ale viem že sa niečo stalo lebo som niečo neurobil :-)


Ak vidím že je tu divná komunikácia, upozorním obe strany, nie len jednu !!!! Zopakuje sa to, dám ban na 10 min. človek vychladne a potom pokračujú ak chcú :-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

No poslanie.. Bral som to ako zálubu, dnes to je už len utrpenie...

Sú ešte veci, ktoré by som chcel napísať, no neviem, či ich zajtra nebudem ľutovať.. Idem radšej spať... :3906:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Takže ráno vstaneš s dokusanymi perami, bo si nenapísal a si si hrýzol do jazyka :-)
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Kujon78 napísal:No vieš, ty to musíš brať ako poslanie :40bd:

Takúto vetu počujem dosť často ako učiteľ :40bd:

...
Noskristombohom, jednu takú "poslankyňu" mám doma Obrázok Obrázok
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

tvoja žena učiteľka ? :-)

Tak ti treba :40bd: Ešte ani ja ti tu nedám pokoj :-)

Otázka?
-------------------------------------------------------
Čo hovorí učiteľka pri milovaní ?
...
Abo von abo dnu, ale behať mi tu nebudeš :-)
---------------------------------------------------------
Aký je rozdiel medzi učiteľkou a žumpou ?
......
Buď je nasratá, alebo vyčerpaná :-)
---------------------------------------------------------
Aký je rozdiel medzi pedofilom a učiteľom ?
.....
Pedofil ma deti naozaj rád :-)




Trošku off-topic ale trošku odľahčí situáciu :-)
dekastar
Príspevky: 176
Dátum registrácie: 04.12.2012 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dekastar »

Acon, nadávky a vulgarizmy sa v živote používajú bežne a čoraz viac, až človek zistí, že zabudol slušne vyjadrovať svoje názory. V písanej forme napr. aj tu na fóre má jedinečnú príležitosť trochu potréňovať hlavu a hľadať slušné slová na vyjadrenie názoru, aj keď kritického, alebo v návale hnevu.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ja nemusím trénovať, ja sa prevažne vyjadrujem slušne, no niekedy slušný výrazne nevyjadruje dostatočne skutočnosť ;-)
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Tak presne, kopec ľudí píše kopec dlhých textov... Aj napr. nové metódy vzdelávania, ako by sa malo učiť a ako je to s učením a vízie do budúcna. Kvantum knižiek, rok čo rok. a pritom by stačilo skrátene napísať:

Neprije.eš, nevysvetlíš :-)

Ako bolo povedané, rôzne vybrané slová sa v dnešnej dobe používajú veľmi často, takmer každé druhé slovo. Berú to ako normálnu komunikáciu ... ako česi keď vkuse hovoria Ty vole .... a zase je rozdiel keď človek utrúsi nadávku a keď je hovädo ako človek :-)

Ale ako tu bolo povedané, treba si to vysvetliť medzi sebou a neťahať do toho druhých :-)
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Ja som to aj pôvodne myslel tak,že sa tu budú vyjadrovať iba dotknutí dvaja jedinci a nikto iný.Keďźe jonatan sa rozhodol v tejto diskusii nepokračovať nebudem sa ani ja ďalej vyjadrovať k jeho osobe.Iba by som všetkým dal do pozornosti príspevok "starého motoristu" s ktorého by sme si mohli zobrať všetci ponaučenie.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Starymotorista napísal:Ja kvitujem myšlienku, že zvadu treba dokončiť, ale vytvoriť na to špeciálnu tému ?
Myslel si to?
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Starymotorista napísal: Viete, je tu taká mierka zdravia. Napríklad aj toto fórum, diskusie, pozitívne, negatívne vyjadrenia. Pokiaľ je človek nemocný, túži len po jednom – po zdraví, netúži sa s nikým hádať, s nikým sa osočovať, chce mať pokoj a hlavne zdravie. Akékoľvek útoky, osočovania, invektívy z človeka vysávajú životnú energiu a uberajú zo zdravia. Niekto si to uvedomuje, niekto nie. Aj včetne mňa. Ja tiež nie so výnimka. Pokiaľ to človek nemá vrodené, musí sa k tomu dostať životnými situáciami. Za seba napíšem, že som bol mnohokrát v zložitých životných situáciách, ale stále som viac dosiahol po dobrotky.
Pekný deň všetkým.
Hlavne toto.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Slovenčina je krásna a bohatá reč vrátane vulgarizmov. A presne ako bolo povedané, vhodne zvolený neslušný výraz povie viac ako celý spisovný elaborát. Napr nedávno jeden kolega preberal obchodný prípad a hovorí: Takú sofistikovanú ponuku som mu pripravil!
A my: To je aká sofistikovaná?
A on: No taká.. že po.pi.či
A hneď bolo všetkým jasné čo znamená sofistikovaná ponuka [img]http://offroadforum.cz/images/smilies/239.gif[/img]
Groopi
Príspevky: 247
Dátum registrácie: 19.09.2011 13:17
Bydlisko: NM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Groopi »

Ja už som mal dojem že táto téma sa sama mení na RING... :d :D
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Je v zábehu...téma.
rudolfo63
Príspevky: 9952
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

ty kokso..,ja ziram...! :41c2:
..jony...,bombalimo je OK,tvoje slova boli zle mierene a zle urcene.Ja sa tu niekedy tiez navyvadzam,zena to pozna podla toho,zeš trieskam do klavesnice a okolo ust sa mi objavi biela pena...Budiz...Slovnik mam jak ten najposlednejsi z poslednych,ale pomaha mi to sa odreagovat.Ak to zhrniem,nikto mi tu nevadi hoci si uvedomujem,ze par ludom som zaliezol za nechty svojim vybuchom.Ale vo vacsine pripadov to vzdy olutujem...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní