Vzhlad fora / umiestnenie sekcii

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Povazujete nasledovnu zmenu za uzitocnu?

Ano
26
46%
Nie
31
54%
 
Celkom hlasov: 57

Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

Mne sa to nepáči ako sa mi nepáči nový dizajn.

No skôr by som uvítal keby ste upravili rozšírené vyhľadávanie tak ako je to napr. na autoscoute pretože ked hladám napr. kombináciu diesel a b+lpg tak najprv si musím pozrieť jedno potom druhé pritom by stačilo pri tom rozbaľovacom poli spraviť len zaškrtávanie.
A to isté je ked chcem kombi a mpv.

Myslím že to nie je až tak ťažké spraviť.
A druhá vec delenie pri hľadaní v náhradných dieloch, ak si chcem niečo pozrieť radšej idem na bazos lebo dokým sa preklikám somarinami o ktoré nemám záujem tak ma prejde aj chuť.
Ak by bol záujem tieto veci riešiť som ochotný pomôcť pretože na tejto stránke som každý deň x hodín už niekoľko rôčkov :-\
mondeoh2o
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 11.12.2012 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mondeoh2o »

Ahojte chalani , mne sa aj tak najviac paci cely stary design a pouzivam zasadne len ten, nieje tu co vytknut vsetko je prehladne akurat z v rozsiseron vyhladavani chyba kolonka pre airbag , inac je vsetko ok a netreba nic menit az na tuto jednu vec , toto je moj nazor a nazor jednotlivca , je to na ostatnych a ja ostavam pri starom designe
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

Vzhlad titulky fora je podla mna kozmeticka zaležitost, ktora malo vyrieši. Ten kto chce niečo najst najde a tí čo nehladaju zakladaju temy a ani si to nevšimnu.
Ak už chce niekto pracovat . Neda sa spravit niečo s vyhladavačom na fore. Lebo vela ludi sa tu vzduva pri zakladani duplicitnych tem. Teraz nemyslim problem "nejde mi TDI pri zataži " , lebo ten čo založi takuto temu je fakt dement. Ale aj som sa stretol s tym, že niekto sa niečo spyta. Ja viem, že to bolo rozoberane pred tyždnom a nedokažem dat do vyhladavača taku kombinaciu slov aby som našiel tu temu pokial som v nej nemal prispevok.Bud ju nenajde alebo mam na vyber nekonečne množstvo.
A ak fakt chce niekto pracovat, by som tiež uvital keby sa dalo niečo spravit s nahradnymi dielmi. lebo kym tu niečo najdem tak z allegra to mam už aj doma.Tie inzeraty predpokladam, že su tiež platene a nie je ich malo. Tak zaslužili by si to aj inzerujuci aj ked rozumiem tomu, že to nieje asi nosny produkt tejto stranky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

hnr jasne sa pridám čo sa týka dielov,áno kým to tu najdem je z Allegra už doma.A ešte tá dementná vlastnosť dávať cenu 1,-e alebo 10 e,- no klikol by na to fras
stotisíc volovín za euro a potom kopec že..dohoda. No kto nevie čo za kolko,nech nedáva inzerát.Ja ho volať aby som sa cenu dozvedel...no neoka..ám ho. Škoda míňať sekundy operátora.Ak už,idem si diel pozrieť na Bazoš,a ak nemám čas,tak na Allegro,aj tak je to nakoniec rýchlejšie a verím tým Poliakom storáz viac a najdem sebeväčšiu prkotinu na dva kliky.Na tristo objednaní (cca možno tisíc položiek) dve reklamácie a ešte vybavené k absolutnej spokojnosti,takže dnes si užívam pohodičku a výhody VIP plus
Proste sekciu ND by som prekopal od základov
jurigad
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Myslím , že by bolo dobre sa poučiť z katastrofy , ktorá vznikla po prerobení EU a po neúnosnej kritike , ste sa vrátili k pôvodnému. Načo z nudy prerábať to čo je OK?! Keby ste radšej vymysleli ako vyhľadávať "Najnovšie" podľa krajov.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Hmmm...

Neviem sice co znamena "prerobenie EU" ale domyslim si, ze sa bavime o novom dizajne. K nicomu povodnemu sme sa vsak nevratili, len sa ponechala moznost pre ludi vratit sa k staremu dizajnu.

Vsetky ostatne komentare v podstate riesia vsetko ine, len nie to, na co bolo toto hlasovanie zalozene (zachytil som pravidla prispievania a vyhlavadanie na samotnem webe ab.eu)...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Myslim, ze tym prerobenim bola myslena stranka kupimauto.sk (tusim je to ona), povodne bolo myslene, aby sa vzhlad Aeu zmenil hentak, ale nakoniec vznikli z toho dve stranky...
jurigad
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Atlas napísal:Hmmm...

Neviem sice co znamena "prerobenie EU" ale domyslim si, ze sa bavime o novom dizajne. K nicomu povodnemu sme sa vsak nevratili, len sa ponechala moznost pre ludi vratit sa k staremu dizajnu.

Vsetky ostatne komentare v podstate riesia vsetko ine, len nie to, na co bolo toto hlasovanie zalozene (zachytil som pravidla prispievania a vyhlavadanie na samotnem webe ab.eu)...
nie, nie , ja som myslel ten skvelý nápad so zmenou vyhladávania a menej podstatnou zmenou farby z modrej na bielu či akú , asi pred rokom - dvoma. To tu vyvolalo vzburu a aj keď sa to najskôr "nedal vrátiť na pôvodné" nakoniec sa muselo dať.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

No dobre, hlasovanie je uz zjavne passe, do zajtra cakat nemusime...

Kto mohol hlasoval, kto chcel sa vyjadril, zmena sa nekona...

LOCK
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Ako pozeram, pravidla a navody uz maju svoje sekcie :2f93: este drobna otazka - bolo by mozne pridelit pre tie sekcie moderatorske prava? Aby sa dali tie prispevky upravovat? :-\

Edit: uz je to ok :3035:

Atlas - sorry :-)
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Niner alebo ostatný zodpovedný, pridelíš tie práva aj mne? DIk ..

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných