Jeep Grand Cherokee 2.7l 2002 - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matus32
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.11.2012 15:37
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee 2.7l 2002 - skusenosti

Príspevok od používateľa matus32 »

zdravym chcem kupit cerokyho je to 2.7l motor a ma najazdene 1320000km ..je to rv2002.. skuste poradit .. potom dam limk na to auto..
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nazdar,

1. Pomýlil si sa v jednej nule
2. Link sem nedávaj ;-)
matus32
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.11.2012 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matus32 »

nula tam nebola a kde by om ti poslal link... bo chcem kupit a neviem či sa oplati
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

1. 1 320 000 km... Si si istý, že si sa nepomýlil v jednej nule?

2. Podla inzerátu ti ťažko niekto povie, či sa ti oplatí kupovať, lebo od monitora nikto nepozná skutočný stav. Nikto z nás pri tom aute nestál...

3. Teoreticky ti môžu ľudia poradiť vlastnými skúsenosťami s tým autom, ale ťažko ti niekto povie, choď do toho, lebo videli inzerát...
matus32
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.11.2012 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matus32 »

a co povieš ake su tvoje skusenosti s tym autom.
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Keby si sa nepytal ako madar..no nevadi..

ak myslis diesel, tak to je jediny normalny dizel co sa tam daval, je to motor CDI z mercedesu, ten isty je aj v ML, ten odporucam..co sa tyka automatu neviem, to nech ti poradi niekto iny, kombinacia s manualom neexistuje
ivannss
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 08.05.2010 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivannss »

Tak tak je to mercedes, vo WJ grand cherokee (1999-2005), to je naozaj jediny normalny diesel, 3,1 boli na tom horsie.
Kazdopadne 11 rocny diesel bude ako akykolvek iny 11 rocny diesel, zalezi ako bolo on starane...Ja osobne by som isiel do benzinu, prip. benzinu +LPG ak diesel tak uz potom WK 2005+ s 3,0 CRD.
moja rada: ak si si vyhliadol konkretny kus zaregistruj sa na forach s tematikou jeep a offroad a popytaj sa tam ci nahodou niekto nepozna to konkretne auto, prip. ak budes mat velke stastie vypatras byvaleho majitela.
a tu studuj http://www.wjjeeps.com/
karcikarci
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.05.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcikarci »

Zdravim Ta, Mam presne taky isty Grand cherokee aky chces kupit... 2002 2.7 CRD 186000km.
Spokojnost maximalna, automat je super z mercedesu, motor dobry vstrekovace bosch,vstrekovace budes menit cca kazdych 100000km to je jedina nevyhoda co to auto ma..... ak budes kupovat kukaj take ktore ma rozovoddovku quadra drive= 4x4 + 4LO + samosvorne uzavierky vpredu vzadu, quadra trac= 4x4 + 4Lo,
auto je obyvacka na kolesach, ked budes kupovat skontroluj diferaky ci netecu a nesmu hucat, kardany skus ci nemaju volu, capy ......., vyborne audio v zaklade,
mame ho v rodine 8 rokov kupovane ako jahreswagen 30000km

info pre teba to auto nemoze mat najazdene 132000km to sa mi zda moc maaalo..... a ak je to ten sedy hned prvy tu na bazare tak ho neber pokazeny motor znamena majitel sa nestaral, a urcite si ho prever cez VIN cislo
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

on sa nepomylil v jednej nule, ale pravdepodobne v tej prvej jednotke, to ma byt asi sestmiestne cislo zacinajuce tou 3....:-).
powerdusan
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.12.2006 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powerdusan »

nahodou, sem tam sa najde. Moj je 2003 a mal presne 110 000 ked som ho pred rokom a pol kupoval. Viacmenej to bol dovod preco som bol ochotny dat za nho viac ako je mozno bezne. Ziadny skrabanec, cistucke, strieborna a mal siber. Teraz mam 133 333 :). Nonstop sa snim jazdi, menil som oleje, brzdy, nejake drobnosti. Nemal som predtym ziadne SUV a teda si pochvalujem. Vprredu pohodlne, vzadu tak no ehm da sa to prezit. Celkovo dobre poctive auto a dizajnovo stale dobre vyzera. A teraz ked pozeram bazare tie ceny niektorych su fakt ze smiesne
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní