MALOTRAKTOR kupit - poradte

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
december
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 04.07.2007 09:54
Zdieľať na Facebook

MALOTRAKTOR kupit - poradte

Príspevok od používateľa december »

chcem kupit malotraktor, tovarensky alebo aj doma robeny: jazdeny alebo aj nový, maly, 4x4, diesel,
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Toto je moje oblúbené ... Kupte si malotraktor + kompletné príslušenstvo = 1500€ Narobte sa jak mule a pripočítajte k tomu strávený čas v hodinách na poli + palivo a to celé vydelte " zemiakmi " ktoré si kúpite na trhu za 0,20€/kg !!! Za to si môžete kúpiť 7,5 tony zemiakov a bez práce ... garantujem vám že ich budeje jesť najmenej 50 rokov :3035: Alebo, 3 osoby na poli x 3 hodiny = 9 hodín, vynásobte to hodinovou mzdou v práci, 9 x 2€ = 18€ !!! vydelte " zemiakmi " ktoré si kúpite na trhu za 0,20€/kg !!! Za to si môžete kúpiť 90kg zemiakov !!! Pestovanie zeleniny nechajte na polnohospodárov, zavedenie plynu na plynárov, opravu hodín na hodinárov atd atd
zefoo
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 01.02.2009 02:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zefoo »

ivko1 napísal:Toto je moje oblúbené ... Kupte si malotraktor + kompletné príslušenstvo = 1500€ atd atd
V principe suhlasim ale tvoj prispevok neodpoveda na temu. Usetris tu zbytocnu diskusiu ked to po sebe radsej zmazez. Okrem toho to chlap mozno chce na upravu golfoveho ihriska za domom alebo na odhrnanie prijazdovej cesty ku svojej vile.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

zefoo napísal:
ivko1 napísal:Toto je moje oblúbené ... Kupte si malotraktor + kompletné príslušenstvo = 1500€ atd atd
V principe suhlasim ale tvoj prispevok neodpoveda na temu. Usetris tu zbytocnu diskusiu ked to po sebe radsej zmazez. Okrem toho to chlap mozno chce na upravu golfoveho ihriska za domom alebo na odhrnanie prijazdovej cesty ku svojej vile.
???? aj doma robený .... Asi ťažko... na golf alebo k vile
modlis
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10.06.2006 19:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa modlis »

kup traktor je to parada lepsie nez cross alebo yamaha kodiak treba skusit priechodnost v terene pred kupou a skontrolovat ci idu uzavierky a tak je to super mi sme nas predali za 13tis a bola to pla 4kolka :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných