Urodilo sa v roku 2012

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Urodilo sa v roku 2012

Príspevok od používateľa Atlas »

Zaviedli sme udeľovanie palcov a spoločne zdielali rudolfovo rozhorčenie nad prvým červeným

Hľadali sme profilovku pre mp3turba a vyberali nejaké to ojazdené BMW

Zisťovali sme vekový priemer a pevne dúfali aj tento rok, že sa dočkáme rudiho knihy

Sem tam sme sa odviazali v rodinnom podniku, podaktorí sme dúfali, že to dotiahneme na vrchol rebríčka

Zaviedli sme nejaké nové funkcie a privítali nových členov do rodiny (amilka, na zdravie [img]http://theartofsound.net/images/smilies/highfive.gif[/img] )

Najnovšie sme zisťovali, či je normálne, že auto vie naštartovať každý, len ja nie

Celkom úrodný rok.. Zhodnoďte a bilancujte ;-)

PF 2013 :3906:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

turbo by si už konečne mohol nejaký obrázok vybrať teraz keď tu je taká možnosť... :-)


[img]http://files.myopera.com/cicmanec/album ... _snail.jpg[/img]
Používateľov profilový obrázok
amilka
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 29.05.2012 20:17
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amilka »

dakujem za privitanie :-)

noo moj prvy kontakt s Aeu bol tento rok v maji, ked som mala tu cest zucastnit sa zrazu, ktory bol naozaj uzasny!! Skvela partia, program a mirov gulas! ..na zraze som mala moznost sa viac zblizit s martinovou zenou zlatkou a ich dcerkou simonkou.. o to vacsia rana pre mna bola ked mi o mesiac lukas povedal, ze simonka nas navzdy opustila... myslim, ze to bola silna rana pre vsetkych na Aeu, a este vacsia pre tych co sme Simonku videli na zraze.. chalani, ukazali ste vsak, ze mate dobre srdce a spolocne sme aspon trosku pomohli martinovi v jeho tazkej chvili.. vsetci mate zato moj obdiv a uctu..

ja osobne mozem zhodnotit, ze co sa tyka Aeu bol to pre mna prvy a naozaj vyznamny rok.. Este v lete sme sa nie raz s lukasom pohadali, ze stale trci na "modrej" obrazovke.. ked to doslo do naozaj napatej situacie, nahnevala som sa a rozhodla, ze sem zacnem prispievat.. bola som zvedava, co ho to tu tak laka.. a teraz musim skonstatovat, ze to bolo jedno velmi prijemne rozhodnutie tohto roka :-)

..je to zvlastne, ale vzdy sa velmi tesim, ked si s vami mozem podebatit.. ste tu vesela partia, viete poradit, rozveselit.. a vazim si toho, ze aj napriek tomu, ze neprispievam do odbornych tem, tak aj tak ste ma prijali medzi seba..

..akurat ma mrzi, ze sme tu obcas mali vyryvacov (alebo len jedneho vyryvaca?), co robili zlobu a rozbroje.. verim, ze dotycny si toto precita a mozno sa cez vianoce trosku zamysli a zmeni svoje "metody".. zivot je prilis kratky nato, aby sme ho travili hadkami..

PF 2013 vsetkym!

..a dakujem, zato, ze ste.. a ze ste taki FANTASTICKI!!!!
slecna A T L A S O V A
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

amilka naspísala:

..akurat ma mrzi, ze sme tu obcas mali vyryvacov (alebo len jedneho vyryvaca?).

A ktože je ten jeden konkrétny ??
Lebo ak je to ten, ktorý mi napadol ako prvý, tak jeho skóre je stále viac ako 3 x viacej palcov hore ako dole, takže to je vari stále ešte dosť dobré, či nie ?
A niektorí si to podrýpnutie hádam aj zaslúžia.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

dufajme, ze rok 2013 bude pre nas vsetkych uspesnejsi ako ten predchadzajuci... dufajme, ze nikto z nas nebude jazdit rychlejsie, nez je schopny lietat jeho strazny anjel :-) a ze po kazdej ceste sa vsetci stastne vratime domov k blizkym...

P.S.: Atlas - ty si tu uz bol, ked chcel jeden chalanisko primontovat piaty valec na zvysenie vykonu? :d :D to bolo tento rok ci este ten minuly? Neviem, ci tu ta tema este je, minule som ju hladal a nenasiel, rozhodne by mala mat niekde svoje cestne miesto :d :D
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

wilz napísal:ak je to ten, ktorý mi napadol ako prvý, tak jeho skóre je stále viac ako 3 x viacej palcov hore ako dole
urcite to nie je ten, ktory ti napadol ako prvy ;-)
Používateľov profilový obrázok
amilka
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 29.05.2012 20:17
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amilka »

neviem sa vyjadrit k pocinaniu dotycneho v odbornych debatach.. osobu som zazila len v debate o vsetkom a mozno v dvoch dalsich..

nechajme to radsej tak.. urcite myslis toho, koho ja :-)
slecna A T L A S O V A
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

attatlas napísal:Mas na mysli toto? http://forum.autobazar.eu/primera-gt-5valec-t20436.html?
to je take stare??? mal som pocit, ako keby sa to riesilo nedavno :d :D no nic, do tohtorocnej rekapitulacie to nepatri :-\
Používateľov profilový obrázok
amilka
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 29.05.2012 20:17
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amilka »

wilz... tak nemyslime toho isteho.. no to je jedno..
vsetci si dame do noveho roka zavazok, ze budeme dobriii :-)
slecna A T L A S O V A
Petom1
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 05.01.2009 14:13
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petom1 »

Mne sa tento rok najviac pacilo, ked sa chalan na fore opytal, ci mu odporucime kupu BMW M3 a po dvoch dnoch diskusie dal chalan link na inzerat a ukazalo sa, ze auto je preto take lacne, lebo niekto predaval len elektrony :-)
Octavia III Elegance 1.6 TDI 2013
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Re: Urodilo sa v roku 2012

Príspevok od používateľa Atlas »

attatlas napísal:...a vyberali nejaké to ojazdené BMW
Takisto asi moja obľúbená téma tohto roku.. Taká nenútená, nenápadná no rozuzlenie nemalo chybu :d :D :d :D
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ABY SA NEZABUDLO !

tiez sme zistili ze ako startovat v mrazoch vybehane diesle s nizkymi kompresiami, co dokaze spalena izolacia na kabli od baterky do startera, ako uhrat otvorenie kapoty v 130-ke na hlavnej ceste medzi dedinami, ako servisovat auta pred panelakom a pod :4090: :d :D

http://forum.autobazar.eu/mrazy-vs-vybe ... 48392.html

http://forum.autobazar.eu/skoda-felicia ... 50141.html

http://forum.autobazar.eu/skoda-felicia ... e%20kapoty

http://forum.autobazar.eu/servisovanie- ... rvisovanie
:2f93: :40bd:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

hehe , že palce, normálne som na to aj zabudol
ja som stále na starom a žiadne nevidím :d :D
miska.tn
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN /LM/ TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska.tn »

jeeeeej, krásna téma...Spomienky ...Aj ja by som Vám chcela povedať ... zaželať , aby ste boli stále pozitívne naladení.... :28b7: , taktiež tých pevných nervov tu treba ale hlavne aby sa sem ludia stále radi vracali pre pomoc či dobrú radu...Alebo len tak na pobavenie... :hero:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných