Audi TT

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miska.tn
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN /LM/ TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska.tn »

No to ste jej veru pomohli... :d :D
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Bola zvedava na nazory, skusenosti. Hadam ju ten prvotny osial presiel :d :D Akosi ludia zabudaju, ze sa auto nekupuje za posledne peniaze. Ak mam 5tisic €, auto kupim za 3500-4000 a zvysok ide na udrzbu. Neverending story.
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

neporozumiem ľudí ktorí odhovárajú od kúpy keď už je niekto rozhodnutý, to je ako keď by niekto chcel Top managera presviedčať nech si nekupuje oblek ale obyčajné rifle - tiež by som asi nezvažoval kúpu auta Audi TT ale keď to niekto chce tak prečo nie dá sa číhať na dobré ponuky istý čas ísť si autá s niekým skúseným oťuknúť vyskúšať a nie každý predajca je tvrdá hus na šklbanie a keď sa toho chce zbaviť prvý majiteľ lebo chce povedzme to isté len novší model nevidím dôvod prečo to nekupovať, je pravdou že kupovať auto za posledné peniaze je dosť risk a treba aj rozmýšľať nad tým čo poznamenal rudolfo o nákladoch cene dielov a ostatnom servise lebo asi nikto to nikomu nebude servisovať len za jeho modré oči ... moja žena si napr. zaumienila mať VW Up! a je s ním šťastná a to nehovorím je pri kúpe som skoro prekonal mozgovú príhodu lebo som jej to nevedel vyhovoriť ale čo už komu niet rady tomu niet pomoci, osobne dobrým autom pre ženu je Audi A3 1.6 LPG úplne stačí, nieje nákladná, a aj miesto vzadu je obstojnejšie poprípade A4 ale to je len môj skromný názor viezol som sa raz aj vzadu asi 8 rokov dozadu na Audi TT a myslím že sardinka v konzerve mala oproti mne apartmánové uloženie ale vpredu je to fajn auto je veľmi živé spotreba záleží od medzikusu volant a pedále no ja osobne by som ozaj radšej prehodnotil niečo nenáročnejšie

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný