Lancia Delta II. 16v - termostat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tibco217
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.02.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Lancia Delta II. 16v - termostat

Príspevok od používateľa tibco217 »

Dobry den,

chcem sa spytat ohladom lancie Delty II. - 1.6 16v 76 kw kde sa presne v motorovej casti nachadza termostat? vedel by mi niekto poradit jedna sa oto ze mi vobec nekury a ak je auto v klude tak sa ukazovatel teploty na pristrojovke zdvihne max na 65 stupnov a pri rozjazde okamzite spadne pod 50 stupnov cize z toho dovodu usudzujem ze bude treba vymenit asi termostat a snad bude lepsie kurit, teda neviem ci mal niekto taky problem ale budem vam vdacny za kazdu radu ohladom tejto veci a este sa chcem spytat niekedy sa mi stava ze pri rozjazde napriklad ak idem do kopca tak lancku zacne dusit teda ako by som nieco tahal a odrazu ju potom rozbehne tak neviem cim to moze byt ci vahou vzduchu alebo potenciometrom plynoveho pedala alebo neviem tak budem velmi vdacny aj za tuto radu ak sa stym teda niekto stretol.Dakujem.

S pozdravom Tibi.
pytas007
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 29.07.2009 00:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pytas007 »

Takže tvoj problem je na 99% stale otvoreny termostat, tiež mam taliana s motorom 1,6 76kw a tam je termostat na pravej strane dolu pripevnený o bok motora aby si sa k nemu dostal musíš demontovat bateriu a s držiakom.Ak by si ho mal inde najdeš ho velmi lahko chod po hrubej hadici od chladiča a k termostatu sa dostaneš, čo sa tyka toho dusenia to može byt x vecí... klapka, fliter, sviečky, alebo dake čidlo. To ti od PC nik neporadí...
tibco217
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.02.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibco217 »

Dakujem za rady tak ten termostat urcite vymenim..no a co sa tyka toho dusenia tak to jasne ze od pc mi nik asi neporadi..

Tak este raz velka vdaka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní