Najlepsie inzeraty

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Najlepsie inzeraty

Príspevok od používateľa citronsk »

Dobre ranko :)

z casu na cas, no zas nie velmi casto si pri prezerani inzeratov vsimnem fakt pekne auto.. za posledne dva roky, som nasiel take asi dva, ale samozrejme neprezeram vsetky inzeraty len kategoriu na zaklade urcitych kriterii... takze ich bolo urcite viacero a samozrejme vyber bol subjektivny..

no a teraz k veci... napadlo mi, preco by sa taketo auto nemohlo objavit ako Tip - Autobazar.eu na hlavnej stranke..?
myslim, ze kredit autobazaru by to neznizilo a majitel predavaneho auta by bol tomuto webu este dlho vdacny za rychly predaj.. :)

..samozrejme, by islo len o posudenie-ohodnotenie stavu daneho vozidla podla fotiek, takze by bol kazdy oboznameny s kriteriami vyberu.. (jednoducho "nas tip")

myslim, ze ak by sa z toho nestala masova zalezitost a takychto aut by sa tu objavilo par kusov za rok, nemuselo by to byt na skodu..
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To by nebolo dobré, lebo puberťáci ktorý si sem chodia honiť svoje ****** by ohodnocovali tie najvýkonnejšie autá. Pritom polovica z nich nemá ani VP a už vôbec nie 18 rokov... Čo z toho že by tu niekto zavesil Fabiu v TOP stave, keby sa na vrch nikdy nedostala

Si pamätám ako tu kedysi kamoš inzeroval 4-kolku Yamaha Kodiak a tolko čo mal pozrení inzerátu za pár dní som snád ešte nevidel, každý si prišiel len "toto oné" a zatvoril kartu... Nezavolal nikto
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

no asi som nenapisal dolezitu vec... nevyberali by to uzivatelia... ale admin alebo sktratka niekto z okruhu tychto ludi.. ved by neslo o nic vyznamne, v poznamke by bolo uvedene, ze ide len o vyber na zaklade dostupnych kriterii... ved nakoniec podla tak nedoveryhodneho zdroja ako su fotky sa vacsina ludi rozhodne ci sa na auto pojde pozriet alebo nie...

preto by tam nebolo vela aut, mozno 10 -20 rocne, jednoducho inzeraty pri ktorych by bolo zjavne ze ide o auto v celkom dobrom stave... no a vyber by mohol byt zuzeny len o tych inzerentov, ktory by uviedli VIN, to by mozno casom prinutilo zverejnovat udaj viacero predajcov...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Hmmm , kto by si už len chcel dobrovelne vešať na plecia zbytočnú robotu
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných