Seat Alhambra - Nefúka vzduch -*Vyriešené*

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vikala
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 01.08.2009 18:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vikala »

Ventilátor mám iba jeden už som ho našiel a našiel som aj poistku ktorú ked som vymenil tak sa ventilátor rozbehol ale v zápätí sa hned poistka vypálila a z ptieduchov mi išiel smrad ako od spálenej elektriky takže predpokladám že ten ventilátor je KO...
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Ešte som sa na tomto fóre nedočkal nikdy toho,aby niektorí NAJ-múdrejší napísali "mal si pravdu"... :2f93:
..Ale "zhovaďovania"viacerých pisateľov bolo tu až až... :zga27:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vojto, skús čítať častejšie...
vikala
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 01.08.2009 18:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vikala »

Ved sa tu boha nehadajte ale píšte k téme....
Počul som aj že by to mohol byť odpor kúrenia ktorý je namontovaný pri motorčeku a ten horý a smrdí a vyráža poistku...nemáte takúto skúsenosť?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Aha,

no tak tuto Vojto považoval vec za uzaveretú a ja pravdupovediac tiež... Podozrenie padlo na ventilátor, už si ho skontroloval?
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilotek »

vikala
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 01.08.2009 18:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vikala »

Samozrejme ventilátor som mal vymontovaný aj predný aj zadný a oba bežia bez problému..
vikala
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 01.08.2009 18:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vikala »

CHláááápci.... už som na to prišiel,tak toto by ma nenapadlo.. poistka 5A pozícia 19 združuje viac funkcií ako len ventilátor kúrenia a okrem iného aj ohrev trysiek ostrekovačov čelného skla a tam bol problém.. ostrekovač na vodičovej strane skratoval a preto vybíjal poistku a tým pádom nešiel ani ventilátor. ohrev ostrekovačov som odpojil a všetko fachčí ako má...akurát potrebujem novú trysku ostrekovača-nemáte niekto na predaj?
kauza
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 16.12.2009 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kauza »

vcera sa mi stal ten isty problem co mal vikala a vdaka jeho prispevku som ho odstranil ...dik za radu :2f93:
miroslav.pavlech
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.03.2019 20:13
Zdieľať na Facebook

Klimartonic

Príspevok od používateľa miroslav.pavlech »

Na alhambra mi prestal fungovať predný vetrak, klimartonic chvíľku bliká po zapnutí kľúčika, ale keď zapnem kúrenie "bufik", tak sa predný ventilátor rozbehne a pri zapnutom bufiku ventilátor funguje ako má.

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných