Porsche cayenne zdvih podvozku chyba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

david.kiss
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 21.11.2009 20:01
Zdieľať na Facebook

Porsche cayenne zdvih podvozku chyba

Príspevok od používateľa david.kiss »

Mam Porsche cayenne. 3.0 d. Problém pneumatika ( zdvih) podvozku lave zadne koleso zostalo prakticky zablokovane v pozícii normál -1. A ostatne 3 sú v normálne. Auto nereaguje na zdvihne podvozku. Som schopný to spraviť sám bez testeru ? Vie mi niekto poradiť niekoho kto mi s tým pomôže ? . Som z NZ. Mechaniku zvláda a mam aj zdvihak. Porsche servis je v BA a nechcem ísť s tým v takom stave.

Upravené, presunuté Marekskk
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

no neviem či ti tu niekto s týmto poradí, alebo bude chcieť poradiť.. No asi najlepšie to dať na diagnostiku. Možno to bude len snímač, ktorý sníma polohu toho kolesa.. ťažko povedať, ale toto som mal ja na Range rover, kde je tiež vzduch.. Ale neviem či je to to isté. Proste diagnostika bude asi na prvom mieste.
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

bez diagnostiky budes tapat... Mozno mas vadny ventil tlaku na zadnom tlmici, ale tie sa bezne nekazia. Alebo vadny vankus... Nacitat zavadu, zapamatat, vymazat a uvidis. Alebo sa zastav. S takýmto podvozkom sa inak nemá jazdiť, lebo je riziko, že poškodíš vankúš aj na druhej strane
Naposledy upravil/-a lubomt v 18.10.2012 00:55, upravené celkom 1 krát.
PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatrolGR »

z NZ je aj, tusim, mhlavaty a na neho tu najdes samu chvalu. skus si ho tu vyhladat, urcite sa ti aspon pokusi poradit
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

sa čudujem že ti ešte nikto nenapisal že máš na porše a nemáš na odtahovku z NZ do BA :d :D

toto forum už nemá úroveň :d :D :d :D
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

vajcak ty si chumaj.. :d :D



ale inak ako ti tu uz napisali mhlavaty je z NZ, pockaj kym si to tu vsimne iste ti pomoze, alebo mu napis SS.. :3035:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nepomôžem ani ja tentokrát,Cayen nie je auto čo by sa opravovalo v dielni kde sa môže majitel umazať ak si dá ruku z výkonným riaditelom,prijímacím technikom,zásobovačom,mechanikom aj upratovačkou v jednej osobe. Proste nejdeme k sebe ani nie tak značka,je to haraburda ako ktorékolvek iné auto,to skôr ako majitelia značky a ja,kedže nie som nikde organizovaný tak som sa zameral na inú klientelu
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Skúšal si volať to Porsche servisu?

http://www.porsche.sk/html/page.php?id=1729

Máš to ťažké s takým autom. Avšak nechce sa mi veriť, že by sa na Teba vykašlali v autorizovanom servise.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ako pise vajciak odtahovka to isti :4012:
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

vajčak na HRAD!✌❤❤❤❤❤
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Na taketo afto zrejme nebude stacit len znalost mechaniky a zdvihak
david.kiss
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 21.11.2009 20:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa david.kiss »

Ďakujem uz je to poriesene !
Ja som iba chcel koly servisu , či niekedy niekto bližšie k NZ kto vie diagnostikovat toto auto. Nie je problém zaplatiť odtahovku , ja si to viem odtiahnut sám.
Ked som to kupoval ( burane) myslel so že Porsche interauto Sa Vola Porsche lebo tam robia aj Porsche ale to bol môj omyl, tak preto forum.
Ja robím viac s peugeotmi a tam poznám ľudí ale toto je pre mna niečo nove.

Inak pre niektorých - jazdene Porsche stojí toľko alebo menej ako superb, alebo novy pasat, takze prosím pozerajte na ľudí ktory majú Porsche ako na ľudí ktory tiež riešia svoje problémi a skúsenosti cez toto forum.
Myslím že každý kto tvrdo pracuje má rad svoje peniaze a nechce Sa Mu ich platiť v najdrahším servise pokial má inú možnosť !

Ďakujem za pochopenie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní