Lancia Musa - predajná cena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kapoja
Príspevky: 344
Dátum registrácie: 26.03.2007 22:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapoja »

tak veru, ľudia sa potrebujú presúvať z bodu A do bodu B a mnohým na značke nezáleží, tak rýchlosť predaja 6 ročného auta 1 majiteľa je len o cene.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

noze zadri nejaku cenu! UZ som zvedavy. Pekne auto, len pre dalsieho majitela to uz bude asi na dozivotie..
Sonnyke
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonnyke »

Cena. Ja by som si predstavoval nieco okolo 4500-5000. neviem ci to nie je vela. :38eb:
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

myslim, ze je to nieje prehnana suma.. len ci to niekto aj zoberie.. bo tu ich naozaj moc nebeha..

ak ti to neponahla, daj 4900 a cakaj + rataj, ze tych 400-500 euro este budes musiet zrejme spustit..

ak sa ponahlas s predajom, tak treba mensiu sumu... a isto sa niekto ulakomi.. :)



(4900 preto bo niekde som cital, ze 9-vinky v cenach "predavaju" :d :D )
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

preco ju vlastne chces predat?
Sonnyke
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonnyke »

Chceme novsie auto
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Musa je celkom zaujímavé autíčko a má svoj šarm.Je ako stvorené pre silného chlapa z výškou 190cm a 140 kg živej váhy a preto aj bolo kúpené to ktoré poznám ja.
Už iba dodám jedinú vlastnú skúsenosť.Predal som stovky aut,len raz som urobil evidentne chybu.Trebalo urýchlene jedno predať a tak sa nasadila nízka a velmi výhodná cena. Prvý raz nebol ani jediný ťuk do telefonu.Kedže vec sa stala súrna,navštívil som priatela velkého predajcu že nech ma odlahčí od auta.Prvé čo povedal,nie je problém..ale daj hore cenu o xy a ak teda nepredáš,preberiem ho ja. Od chvíle keď sa cena "znormálnila" už volali a na tretí deň bolo auto za normálnu cenu predané. Poučenie...čo nemá hodnotu pre mňa,nemá ani pre iného.
Vtedy som dostal prvú inštruktáž od profesionála.
A sakra si pamätám zopár vecí.
Autičko čisté voňavé,musíš mať z neho dobrý pocit.Nikdy si nedaj stretnutie na čerpačke,ak kupuješ a niekto Ti to navrhuje,ani tam nechoď.Seriozny kupujúci chce vidieť človeka ktorý má bydlisko,manželku deti.Manželku čo pozve na kávu a je milá.Pocit že autíčko im leží na srdci.Pocit že majitel bol zodpovedný tato rodiny a o auto sa staral.Po prvých slovách je rozhodnuté či budeš kupovať alebo nie.
Z dnešným rozumom si uvedomujem koľko dobrých rád mi dal a ako záleží na spôsobe a štýle pokojného nenásilného jednania človeka z ktorého ide dobrý pocit. Aut je kvantum,ako sa hovorí..ako nasr...atých,nemá dnes logiku zotrvať ani sekundu ďalej v rozhovore z majiteľom ktorý mi pre čosi vadí,divne jedná,divne argumentuje,tlačí na pílu.Ak inzerát,tak z dobrými fotkami (nie štýl chytrákov..búraný je zásadne fotený z nebúranej strany) a rozumným textom. Cena,k tej by sa dalo vela napísať.Asistoval som pri mnohých kúpach,a viem ako sa prvotný úmysel vie neskutočne odkloniť a ako úplne inak vedia veci nakoniec dopadnúť.Kúpy sa za viac (dokonca chlap klame vlastnej žene ž e kúpil za menej)a ešte niečo úplne z iného konca aut.Takže chce to klud

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní