Email notifikácie

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

http://forum.autobazar.eu/chodia-vam-e- ... 5557920081

nehybal si si v poslednej dobe s podpisom? Nepytaj sa ako, ale nejako je to prepojene...

raz som si menil podpis, prestali mi chodit maily a po cca dvoch tyzdnoch sami od seba zacali (!) a teraz som si menil druhy raz asi v juli alebo tak a odvtedy ani jeden mail...
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nechodia už asi druhý mesiac (v nastavení sú nastavené aby chodili)... Prestali chodiť po tom, ako som si prvýkrát nahodil podpis...
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

No, pamätám si túto tému ktorú si mi Lukáš linkoval, len som ju nevedel nájsť :-\
Zmente jej názov a túto zmažte nech tu nie sú dve.

Rušil som podpis, odvtedy mi to nechodí. Môže to niekto posunúť ninerovi alebo inému kompetentnému?

Ďakujem
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Zmenil som podpis, maily nechodia. Až tak mi to nevadí, používam Vaše príspevky a Príspevky od poslednej návštevy.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

no, pravdu povediac uz som si zvykol, ze tie maily nemam a nevadi mi to tak :-\
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Takisto.. Osobne si to už ani neviem predstaviť... Denne reágujem na 10-15 tém, toľko spamu v prijatej pošte by sa mi nechcelo mazať... :4012:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ina vec - ked som upravoval nazvy, v kazdej jednej teme som omylom nechal zakliknute "upozornit na odpoved" :-) jedna sa sice o stare, v sucasnosti neaktivne temy, ale keby odrazu ozili, zblaznim sa :d :D
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

2055 emailov v koši, 95% z autobazaru, že ešte ma to baví vymazávať :d :D ...
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

No mne ten spam nevadí. Vždy najprv pozriem príspevky od poslednej návštevy a potom idem na téme v mailoch. Pretože napr. keď sa zajtra prihlásim a v nejakej pre mna zaujímavej téme pribudnú 4 strany čítania tak nemám na to extra náladu a chuť hľadať, ktorý príspevok v tej téme som čítal naposledy. Takto z mailu ma to hodí hned na prvý, ktorý pribudol odkedy som naposledy čítal danú tému.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

lukas.bubo napísal:ina vec - ked som upravoval nazvy, v kazdej jednej teme som omylom nechal zakliknute "upozornit na odpoved" :-) jedna sa sice o stare, v sucasnosti neaktivne temy, ale keby odrazu ozili, zblaznim sa :d :D
Tak to Ti asi priveľkú radosť nerobím :-)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

nastastie nie moc casto riesis temy o Volvach (zatial som sa venoval sekcii Volvo) :d :D

aby som to uviedol na pravu mieru, tolko tych tem som zase neurobil, iba som co-to kafral attatlasovi do roboty :-) ale ked mi zacne semester, budem tu pravidelnejsie a aj urobenej roboty bude pribudat :3035:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní