Mercedes B 150 - vyskovo nastavitelne svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

medobedo
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.08.2012 23:55
Zdieľať na Facebook

Mercedes B 150 - vyskovo nastavitelne svetla

Príspevok od používateľa medobedo »

potrebujem poradit ohladom fungovania vyskovo nastavitelnych svetiel v B150-ke.Najskor odislo lave a teraz aj prave svetlo.Na akom principe to vlastne funguje?Mal som to rozobrane pri ovladaci ale z neho idu len nejake tri tvrde hadicky.Ak je problem v reflektore da sa to rozobrat alebo treba menit cely komplet???Este ohladom motorizacie.Co je to vlastne za motor ten 1.5, W245?Nema to nijake oznacenie.Ak ma niekto nejaku schemu tohto motora alebo link na net kde by som to nasiel.
Vdaka...............
medobedo
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.08.2012 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa medobedo »

Vdaka za radu,skontrolujem vsetky pripojky.A nevies mi nieco povedat o tom motore 1.5 ? Nie je na nom ziadne oznacenie a pravdepodobne to nebude MB.Tipujem Chrysler.Teraz to uz poriadne kombinuju lebo aj vo Volve S40 som mal motor 1.8 Ford.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Sú to všetko atypické motory v A-čku aj B-čku kvôli ich uloženiu v sendvičovej podlahe a polohe...A nad naklápaním svetiel som nikdy nerozmýšlal ...zatiaľ to funguje, respektíve sa s tým nikdy nejak moc nehýbalo. Aj na STK to ani neskúšali.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

takze pri Becku 150tke mas konkretne tie sosovky ktore by som nerozoberal lebo uz ich nezlozis. Motor je MB s plno Bosch dielmi montovany do W169 aj W245 a velka cast z neho je lepsie pristupna zo spodu auta ako z otvorenej kapoty.

Dobra vec je ze co sa tyka svetiel sa relativne dobre manevruje v oblasti motora kedze je tam dost miesta. Horsie je ked potrebujes nieco priamo na motore robit tam mnoho krat musi byt motor vybrany von.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných