Jeep 3.1TD - Prehrievanie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Jeep 3.1TD - Prehrievanie motora

Príspevok od používateľa auctions »

zdravym potreboval by som poradit mam jeep 3.1 td motor sa mi prehrieva len pri rychlej jazde ked idem 40km vsetko ok ale ked zrychlym hned sa zacne auto prehrievat netlaci vodu na vyrovnavaciu nadobku vobec nic len ta teplota blbne ,vymenil som tesnenie pod hlavou ,vsetky 5 hlavy boly na test su ok tak mi povedaly,vybrany termostat , vymeneny olejovy vymenik z dvovodu ze sa olej dostal do nadobky na vodu ,teras skusam menit vodnu pompu uvidim co dalej ale ak by niekto mal niejaku radu tak dakujem dam si poradit . :4012:
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Dobre by bolo zistit ci sa naozaj prehrieva alebo len neblbne ukazovatel teploty, resp. cidlo teploty ci je v poriadku.
auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auctions »

prave ze vsetko ukazuje dobre ,a cez prepadovu hadicku z nadrzki na vodu mi vitecie voda tak us neviem motor by mal byt dobry robyl to dobry mechanik.
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

Pozri si v akom stave máš vyskospojku na chladení na vrtuli, ak to nezopína tak to moc v telách neuchladíš a vyberať termostat je len ako núdzovka.

A.
auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auctions »

praveze tu vrtulu zopne pocujem ju as do auta pri malej rychlosti ,nesom si isty ci pri veksej rychlosti zopne tu vrtulu na chladenie
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

Počuj

skús zohriať motor, potom otvor kapotu a niekto nech ti vypne motor a Ty s apozeraj ako rýchlo sa zastaví vrtuľa na motore, ak zastavý hneď tak je vyskospojka OK ale ak sa Ti to točí ako kolotoč ďalej tak ju máš po smrti.

A.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný