Kus reči o Jaguar XJR

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jaguar

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Kus reči o Jaguar XJR

Príspevok od používateľa jergusd »

Ahoj všetci, učarovali mi anglické autá, pred pár mesiacmi som zvažoval čo kúpiť, po dlhej chvíli rozmýšľania padla voľba na Range Rover Vogue o ktorom som sa hlavne informoval tu a dobre som urobil, doviezol som si ho, ale našiel sa ihneď jeden záujemca takže som si ho veľmi neužil. Napadlo ma trošku pouvažovať o Jaguar XJR, dlhodobo som mal autá len výlučne diesel, ale chcel by som si urobiť radosť s týmto benzínovým žihadlom, spotrebu, náklady na servis neriešim, auto by som používal len výnimočne/výkendovo do roka možno 5000 km, moja otázka znie od ktorého roku výroby by som sa mal uberať, a načo si dať pozor pri kúpe, kúpa ma neženie mám nato čas celú jeseň a zimu a ešte by ma zaujímalo kde by som mohol nájsť nejaký zoznam príplatkovej výbavy ktorá sa do tohto auta dala zakúpiť onoho času. Vopred ďakujem za upozornenia, postrehy a iné rady. :300f:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

prechádzal som rovnakým obdobím a Jaguar XJ X308 mám už rok doma. Nájsť pekný kus za dobrý peniaz nie je jednoduché. XJR ma lákalo výkonom no má komplikovaný nastaviteľný podvozok a prevodovku, ktorá tiež nie je najlacnejšia v prípade repasu. Nakoniec som zvolil XJ 308. Som v práci a tých info, čo by si mal vedieť je dosť no vo finále budeš ohromne spokojný. Jaguar má v sebe niečo, čo iné autá nemajú a ja relaxujem tým, že sa hodinu dve vozím krajinou napriek tomu, že inak celý deň sedím za volantom. Mnoho užitočných rád najdeš na http://cs.jaguar-club.net/ no je to čítanie na dlhé zimné večery ;-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Jaguar fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný