Jeep Patriot 2.0 CRD 4x4

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

morffium
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.07.2010 20:39
Zdieľať na Facebook

Jeep Patriot 2.0 CRD 4x4

Príspevok od používateľa morffium »

Zdravim Vas...
Mam zaujem o kupu hore uvedeneho vozidla ale neviem sa nic o nom docitat.
Dajake male rady by prisli vhod ohlade spokojnosti,dostupnosti nahradnych dielov a ich cien,poruchovosti pripadne skrytych vad atd.
Popripade nejake otkazy,kde by som sa to čo dozvedel.
Dakujem.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Chceš kúpiť hovädo na kolách a to dokopy s šetrením určite nejde,diely zoženieš úplne na všetko,poruchovosť je kus od kusa a tá Tvoja bude daná konkrétnym kusom.Mne to pripadá viac než čudná otázka,akoby si hladal ospravedlnenie pre také rozhodnutie.Buď máš dôvod pre také rozhodnutie a prd zaváži že je to opacha,že sa v tom budeš vyvážať sám a po super cestách,že nákup pneu samotných Ťa dá do smútku.Ak máš dôvod ktorý obstojí zváž či Ti ostane na banány ak už sa rozhodneš tú opicu kúpiť.
morffium
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.07.2010 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa morffium »

No,ci to je hovädo,o tom sa da polemizovat,nakolko aj KIA Sportage je dlhsia.Nehovoriac o ostatnych ako su Nissan X-Trail,Navara atd atd.Kupu akejkolvek veci si dobre zvazim a pre kupu tohoto auta som sa rozhodol z nejakeho dovodu.(nie som sam a nejazdim po super cestach) Cakal som skor odpoved ineho razu,pretoze o tomto aute je naozaj malo pisaneho na internete.Inak za odpovede dakujem.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

mhlavaty napísal:Chceš kúpiť hovädo na kolách a to dokopy s šetrením určite nejde,....
Ale veď on nikde nepíše o šetrení. No ak ktokoľvek kupuje čokoľvek, je rád ak dopredu pozná dostupnosť všetkého, čo súvisí s prevádzkou. Dnes je dôležité poznať aj to, či je v okolí niekto, kto vie dané auto servisovať, lebo mechanikov je plná riť ale opravárov ako šafranu. Ja mám LR z konca rokov 90" čo by mal vedieť opraviť hocikto a nakoniec s tým chodím cez pol republiky aby som mal istotu, že mechanik je v obraze. Ešte, že to nenapĺňa fámy o spolahlivosti a len to žerie naftu.
tuner68
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 06.01.2007 11:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuner68 »

No. Ja nechcem nič ohovárať, ale niekde som čítal, že to auto spolu s Dodge Avenger bolo vyhlásené za najhoršie auto v USA.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných