Akú čerpaciu stanicu uprednostnujete?

diskusia o aditívach, aký olej pre moje vozidlo ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

No ja by som na Tesco (metro a neviem ktovieaké "kvázi" čerpacie stanice) určite netankoval. :zga27:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A dôvod? Myslíš, že majú vlastnú, nekvalitnú rafinériu?
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Nie. Pretože nerád šetrím na dôležitých veciach.
anders2
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01.04.2009 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anders2 »

Len trochu nerozumiem tomu ako je mozne ze nejaka tesco pumpa si moze dat dovolit lacnejsie palivo...
Maju asi rovnakeho dodavatela ako omv alebo shell a ani zdaleka nemaju taku siet cerpacich stanic cize predavaju menej a mozno aj nakupuju za draksie... Fakt neviem ... Ze by sa inde predrazovalo to paliv kvoli nejakym tym aditivam ? :41c2:
encore16V
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 05.07.2011 13:48
Bydlisko: Bazmek City Nad Hornadom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa encore16V »

Presne, v ostatnych pmpm musis zaplatit aj tie vsetky veci okolo. Co sa tyka tesco pmpm a tie ostatne, vsetky su z jednej plnicky. Uz dost dlhu dobu tankujeme v tescu viacero 1.8T a pohoda, ved ani nema byt preco nepohoda. A je tam dost velka fluktuacia aut, cize nejaky odstaty benzin tam nehori si myslim.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

výber čerpačky už dávno neprežívam, tak ako som dávno vytriezvel z tzv. prémiových palív, ktoré sú prémiové iba cenou. Do služobného tankujem na Shell a Avanti, pretože mám CCS a tú inde neakceptujú. Do súkromných väčšinou na OMV a Slovnaft, lebo sú oproti sebe a mám ich najbližšie k baráku. striedam podľa toho z ktorej strany sa mi práve chce ísť.
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

podla toho co je po ceste a podla ceny, mam nejake vytipovane co poznam kde je nizsia cena a ked idem okolo tak tam ale inak podla potreby, rozdiel v kvalite som zatial nezaznamenal....
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Ja teda chvalabohu, a niekedy je to aj zialbohu, že chvalabohu, chodim uz len to Kitsee alebo Hainburgu. Este stale sa mi to pri 65 litrovej nadrzi relativne oplati, popri tom nakupim, ale co je hlavne:

Ked tankujem na Slovensku, tak rozdiel BC vs. kalkulackova spotreba je 0,3-0,4 l/100km
Ked tankujem u Schnitzlov, spotreba bud sedi, alebo je tam rozdiel max. 0,1l/100km.

Boli casy, ked som to nepravidelne striedal, styl jazdy som nezmenil, a tymto sposobom som na to prisiel. Takze ak sa len trochu da, na SK netankujem.
Groopi
Príspevky: 247
Dátum registrácie: 19.09.2011 13:17
Bydlisko: NM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Groopi »

Ja chodím len na Slofnaft, ale to najčastejšie, pretože ju mám najbližšie a som s nou spokojný... Inak ešte OMW, tá je nonstop u nás v meste tak mi to vyhovuje... :3035:
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

ja najradšej tankujem vo Zvolene v Metre nemám síce zatiaľ zlatú kartu na ktorú je zľava 4 centy/1L ale aj tak sa mi to tam páči, v zahraničí tankujem vždy podľa ceny najlepšej
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ja chodievam na JET-ku do Hainburgu, cena o peknych 17 centov za liter nizsia ako u nas, to mam usporu 10 eur na plnej nadrzi, rocne cca 400 eur... ked to spojim s nakupmi v Bipe a v Penny Markte, pripadne s prechadzkou na Schlossberg, mam vylet, nakup na mesiac a este aj usetrene :3035:

a ked idem sluzobne a benzin mam preplateny, tak idem na Shellku :-)

mozeme byt radi, ze nezijeme vo Francuzsku, tam pytaju za liter 95-ky cca 1,78 eur
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Ja tiez len rakusku. Dnes som tankoval plnu v Hainburgu a benzin tam stal 1,334 EUR/l, v BA na lukoil chceli dnes 1,51 EUR/l a na Shellke 1,52 EUR/l.
*
Ich kann jeben, a to hned dvakrat. Raz ze som usetril 10 EUR na nadrzi a druhykrat, ze som neprispel bolsevikovi na jeho istoty ani cent.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zaujimave, to je nejaky moc velky cenovy rozdiel.
encore16V
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 05.07.2011 13:48
Bydlisko: Bazmek City Nad Hornadom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa encore16V »

Ci boha to je dost velky rozdiel. Dneska niekde v strede,stredozapade slovenska uz neviem v ktorom meste som videl, ze: Sukromna cerpacia stanica. Cena nejak ~1.38. To co je, nejaky podnikatel? :D Take sukromne cerpacky u nas na vychode nevidim :D
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

mp3turbo napísal:zaujimave, to je nejaky moc velky cenovy rozdiel.
je to tak, neviem, ako je to mozne, ale nevadi mi to :-)

mozno maju Rakusania mensie spotrebne dane (?)

aj ked este v zime bol ten rozdiel maximalne 10 - 11 centov za liter... potom benzin zdrazel u nas na 1,60 a v Rakusku "zazracne" len na 1,4xx a potom v Rakusku zlacnili a u nas sa k tomu moc nemali :-)

Návrat na "Oleje, mazivá, palivá, aditíva"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní