Lancia Lybra - navigácia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

renam
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 30.12.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Lancia Lybra - navigácia

Príspevok od používateľa renam »

Ahojte, máme problém s navigáciou. Vypisuje Bootsektor 5.26 LA. To znamená, že musíme prepáliť firmware. Preto chcem poprosiť, kto je z okolia Banskej Bystrice a má najlepšie originál CD na inštaláciu, že by mi ho požičal, aby som mohol firmware prepáliť a mal tak prístup k palubnému počítaču, rádiu atď. Jedno CD mám, neoriginál, ale to mi nechce ísť:(. Vopred ďakujem za pomoc. prípadne nejaké rady, ako to spojazdniť, navigácia bola čistená.
Ešte doplním, že mám navigáciu G3.
mszinko
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 11.01.2010 22:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mszinko »

Ahoj,

na Lancia klube si sa skusal pytal? Viem, ze tam sa o navi bavili.
Tu to bude asi skor nahoda najst niekoho.
renam
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 30.12.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa renam »

To sme už skúšali, ale je to problém, skúšali sme rôzne CD, ale nič nepomohlo. Manžel sa pokúša zohnať navi, aby sme ju napojili a rozbehli to, tak som dúfala, že sa nájde niekto napríklad aj tu, kto by poradil, čo s tým.
mszinko
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 11.01.2010 22:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mszinko »

Co konkretne ste skusali?
Teraz presne nerozumiem preco zhana druhu navigaciu? Chce vymenit cely ten panel? Alebo len z nej stiahnut data do tej vasej?
Viem, ze na laciaklube je user "E-čertík 92" a to je clovek, ktory sa do elektroniky lybry rozumie mozno viac ako jej vyvojari :). Mozno by som skusil jeho kontaktovat, ak by to uz inak neslo. Ale je z Brna.
renam
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 30.12.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa renam »

no presne toho spomínal aj muž, ale čertík žiaľ nebol na nete už cca 2 mesiace.
no chce to nejako nehradiť - len aby sa to nejako naštartovalo - to mu niekto poradila potom tam dať našu starú, lebo teraz nejde ani radio a ani PC.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných