Suzuki Liana 1,6 2001 - blikanie kontrolky imobilizer

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

avandy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2008 18:13
Zdieľať na Facebook

Suzuki Liana 1,6 2001 - blikanie kontrolky imobilizer

Príspevok od používateľa avandy »

pocas jazdy mi zacne blikat imobilizer zacne trhat strielat do vyfuku a nakoniec zdochne.vytiahnem kluc pockam a potom zas ide ale urobi to znova.diagnostika cista elektrikar uz pozrel asi vsetko co sa dalo a vsetko ok
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

druhy kluc si skusal? ci nemas?
avandy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2008 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avandy »

bohuzial nemam
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

v tom pripade by som to nejako dost rychlo riesil aby ti to nezlihalo uplne a ak je chyba v kluci aby si neostal v stichu a nemusel menit nahodou komplet sadu klucov aj immo. Daj si do googla napriklad autokluce a citaj a ries
avandy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2008 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avandy »

ale elektrikar stale tvrdi ze imob to nieje ze je v uplnom poriadku teraz riesi snimac otacok motora
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Immo to nieje...a tá blikajúca kontrolka je len ako na parádu a pobavenie...:2f93: Ak bliká pri naštartovanom motore, tak je asi dačo nie celkom v poriadku...možno sa dakde stratí nejaké napájanie,a tá jednotka Immo a už sa už potom tvári ako keby nemala načítaný kód z kľúča.... a začne blikať LEDkou.Alebo má tá LEDka viac funkcí? asi sotva !
vždy signalizuje blikaním, že nieie načítaný kod z kluča a ak ho načíta tak predsa zhasne v každom jednom aute to tak je...
avandy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2008 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avandy »

tak uz som kupil aj novu riadiacu jednotku a stale nic auto chova stale tak isto
avandy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2008 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avandy »

tak uz som kupil aj novu riadiacu jednotku na radu elektrikara a stale nic auto sa chova tak isto
avandy
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2008 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avandy »

takze skoro po roku bol to snimac polohy klukoveho hriadela kedze je to ukazovatel aj pre zapalovanie tak preto tie problemi s chodom motora
gofrof
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 08.07.2010 21:06
Zdieľať na Facebook

liana

Príspevok od používateľa gofrof »

skoda ze som to zbadal tak neskoro ja som mal ten isty problem v roku 2010 no vyriesil som ho asi za mesiac no ak chces mozem ti dat asi 1200stranovy manual na uplne kompletnu opravu suzuki liana je tam vsetko!!!
inak pocitac ti nic nemhol ani ukazat lebo tieto auta nemaju pamat chyb!!!
ukaze ti to vtedy ak sa pripojis na pc a vyvolas chybu....
ja som mal prave problem so snimacom abs ktory som vyriesil pomocou toho manualu a funguje dalej
ja mam 2002 1,6 76kw kupil som ju ojazdenu mala 89000 teraz ma 205000a ide stale
je pravda ze som menil motor lebo mi zacala prepustat vodna pumpa a este som urobil zopar km az mi praskla hlava....u nas na slovensku chceli cca 500e za pouzitu tak som si zohnal z polska cely motor za cca 250e aj s dovozom
ak by som sa nechal odtiahnut tak by som tento problem nemal no co uz....... inak som menil zatial
lavy a pravy klb predny
lave a prave lozisko predne
ramena predne
a cidlo kluky
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní