Gliwice autoburza funguje?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Gliwice autoburza funguje?

Príspevok od používateľa Nick21212 »

Zdravím všetkých, zajtra 3.6.2012 by sme chceli ísť na autoburzu do Gliwic len nevieme či funguje?
Nikdy predtým sme tam neboli bude to naša premíera :d :D
Viete poradiť nejaké postrehy ako čo?
Potrebujeme kúpiť predné blatníky na Ford Maverick r.v:1997 s okrúhlymi svetlami.
Kúpim tam napr. aj predný znak na Mercedes? lol
Všetky témy čo som našiel sú staršie ako rok preto sa pýtam nech sa netrepeme zbytočne :-\
Dakujem za všetky odpovede.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Funguje bol som tam mesiac či dva späť, ale ak ti mám pravdu povedať bol som tam po dlhej dobe a už to nie je to čo bývalo, a také špeciality ako predné blatníky na Maverick asi ťažko, znak na Mercedes problém nebude...

Ak aj silou mocou chceš ísť, tak smer Čadca, Český Tešín, Skócow, v Mikolowe prídeš na velkú križovatku kde bude po lavej strane obchodák AUCHAN -> odbočuješ do lava na Gliwice , stále rovno do Gliwíc...

Pozor na radary, je tam pár "krabíc" a tak isto hliadky, ktoré merajú...

Moje odporúčanie objednať si potrebné diely cez www.autofra.sk

Ja som tam bol len preto, lebo diel ktorý som chcel odmietli poslať na SK, a další vyhovujúci bol o 200zl drahší + poštovné PL+SK, tak že cesta do Gliwíc kde mi tovar priviezli ma vyšla menej ako keby som si objednal drahší diel ku ktorému bola aj doprava, a aspon som sa tam po dlhej dobe pozrel čo je nové, frajerka si nakúpila nejaké handry, dali sme si každý "karček" a hybaj domov
Naposledy upravil/-a ivko1 v 02.06.2012 21:17, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tiež by som v prvom rade riešil Allegro resp. Autofra ako sa niekam hnať s neistým výsledkom...
Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

Maverick je zhodny s Terranom ktorý je viac rozšírený tak dúfam že tam dačo bude.
Cez Allergro som kukal ale našiel som zvyčajne len jeden kus ked boli dva tak jeden bol hrdzavý ako fras a pýtal za neho cca 100-150€.
Inak ospravedlňujem sa dal som to do nissan fórum :-\ a neviem to prehodiť :41c2:

Inak ja som chcel ísť na Námestovo, Oravská Polhora Bielsko Biala...
Mám to cca 220km tak.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

hlavne sa nedaj hrat s psoncami cukriky lebo parkrat budes pocut tady jsou tady nejsou a uz si vybaveny a ides domov bez penazi aj bez blatnikov lol
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Ak nenajdeš tam tak pošukaj po sklepoch na oklolí.A okrem škrupinkárov pozor aj na vrecárov.
kompresor
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 23.10.2005 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kompresor »

a nezabudni si dat tu klobasku zo psov. rozvoniava krasne,ale ked si cestou domov grgnes v aute tak koniec...fakt bacha na skrupinkarov-vycitia novacika na gielde na mile.
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Budem tam museť aj ja skočiť niekedy.Za starých časov som tam bol skoro každú nedeľu.Potrebujem nejakú vstupnú bránu na dom a tam som to vtedy tiež videl predávať.Zisti nejaké ceny príp.kontakty. :41c2:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

aj ja som sa tam daco nachodil, ale to este boli casy ked sa spoliakmi dalo, teraz je to uz bieda. Predava ti idealne svetlo bud z anglicana alebo s lepenymi usami a podobne a povie ze je nove. Dakedy som tam len tak cumel aki su carodejnici. Peugeot 607 som nazivo este vtedy ani nevidel a oni ho uz mali tam naporcovany
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Najviac si pametám na tie hrdzavé bicykle a koče na križovatke za nadjazdom čo tam mal povešané poliak na plote. :d :D
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a na tich vekslakov co od tej krizovatky az po burzu stali popri ceste a krutili penaaaze[/i]
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

Vies co,nekupuj radsej nikde nic a budes mat pokoj.. Alebo resp si porovnaj co ti povedia oni tam a potom tu nasi slovensky predajcovia a potom si to porovnaj ...
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

A cukor za 9 sk za kg.Doma som ho predal po 20 a to bola bitka komu sa ujde. :d :D
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

No ved a o tom to je.. A prečo by nemali kupovat tam za tretinove ceny...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Na tej burze je to už bieda, ja som tam bol naposledy ked nebol postavený ani dialničný obchvat Gliwic...
A doslova napíšem zabudni že tam kúpiš niečo na Teranno/Maverick, jedine tak svetlá...
Oni predávajú najviac to čo beží a starý Maverick to určite nie je...

Kamoš zhánal blatníky na Terrano II a nepochodil ani na Allegro, viem že nakoniec ich splašil niekde v Brne

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných