mercedes ML 230 a LPG ! Poradte prosím!

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

manoSA
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.06.2009 08:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa manoSA »

pre blaaseN: si uplne mimo. Postavit MLko bez plynu a MLko s LPG proti sebe na nejaky okruh, tak to benzinove nema sancu. A skus porozmyslat preco.
Snoopy
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 04.12.2008 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Snoopy »

Sily motora sa neboj. S tou 230 nepojdes ako formula ale na beznu jazdu je to bez problemov. Prevodovka je prisposobena tomu aby tazke auto ako ML s tym dokazalo normalne fungovat. Ale nerataj s tym ze sa budes pretekat 200 po dialnici.... :)
rado.c
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.03.2005 06:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rado.c »

...ML-ko bez vacsich problemov, samozrejme, legalne! chce to iba poziadat o individualnu prestavbu (20€ v kolkoch), dostanes vyjadrenie, das namontovat (rok platne) a dovtedy vybavis ostatne papierovacky (+ nejake to euro dalsie za schvalovanie)
v dnesnej dobe sa montuju zariadenia podla vykonu auta, to znamena, ze nenamontuju rovnake zariadenie ako do skodovky s 45 kW . aj do MB so 160kW. ubytok vykonu ziadny.
iba chudak co niekde nieco pocul o starych lpg zmiesavacoch v skodovkach a zigulakoch sa tu bude ohanat kravinami typu "zle, nici sa motor..."
dokonca zivotnost motora na LPG je vyssia ako na benzin.
podla svojho kraja urcite najdes kvalitnych servisakov (brc, landi renzo)
opakujem este raz, LPG sa v dnesnej dobe da legalne do akehokolvek benzin. auta. len nie u Feriho, co robi doma auta na dvore.
http://www.energas.eu/
http://www.autogas.sk/

ak si sa nerozhdol odvety co si so tu pisal, pripadne aj pre inych, s agregatmi nad 2 litre a uvazujucich o prestavbe, tak ja poviem, urcite ano. urcite ano, navratnost je cca po 20 tis. km, co je pre mna 3/4 roka bezneho behania na aute.
pupo30
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.04.2010 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pupo30 »

Tak ty čo riešiš že dojebeš dačo s plynom čo ty jebe kamo ja mam BMW 4,4i s Plynom jazdim na tom 3 roky a je to super bol som na diagnostike v BMW a motor je v 100% šikovny chlapci su v Brezne mne to tam riešili a višlo ma to 1300ečiek ale ja jazdim moc tak sa to vyplati
trabigo
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 23.02.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trabigo »

ludze napísal:plyn nie je dobre ani do jedneho auta, to bolo vyrobene ako benzin tak nech to tak aj ostane, a ked nemas peniaze abi si to tankoval tak nekupuj take auto, s plynom to iba dojebes, pomali ale isto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mám audi, na plyn som najazdil okolo 240000 km bez závady!!!!!!
thomi
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 21.05.2008 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thomi »

pupo30 - ak to nie je tajomstvo, za 1300,- to mas aj v papieroch? Som krok od V8 5,0 benzin a hladam sikovnu dielnu za rozumnu cenu, kvalitu a so zapisom do TP. Dik.
stehlo14
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.11.2010 09:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stehlo14 »

mam ML 230 na plyn a som stym spokojny .... je to dovezene z talianska .... nizka spotreba a ziadny ubytok na vykone .....nepocuvaj nikoho a daj si to spravit ja som stym nadmieru spokojny .......
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

mimo toho, ze reagujes na prispevok stary dva roky, staci pre druhy krat napisat odpoved jeden krat...

ostatne dve vymazavam.. :41c2:

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných