SUV v meste ohrozuju chodcov

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Issox
Príspevky: 143
Dátum registrácie: 26.11.2009 11:24
Zdieľať na Facebook

SUV v meste ohrozuju chodcov

Príspevok od používateľa Issox »

http://auto.idnes.cz/z-terenniho-auta-j ... tomoto_fdv

zaujimavy clanok...

aky je Vas nazor?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nikdy som dôvod existencie (okrem nadstavca na úd) oblúd typu X5, Q7 a pod. nepochopil a do mesta už vôbec nie, môže si turbo hovoriť čo chce... :-)
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ja si zas myslim - ze stale NAJvacsie zlo su SOUMENIi na starej hrci ako je A3,A4,GOLF4, passat,lacna octavia,tuning fabia, a podobne serble hlavne v kachliach TDI a chlapci co maju cely ksich pokropenymi este hnisavymi pupakmi a travou,,
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

X6 a Q7 su nieco ine ako my so starou sedláme :)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

asi tak, vyznam Q7, X6 a pod. nechapem ani ja

pritom taky - po novom uz Lancia Voyager - sa mi strasne paci na vzhlad aj na ucel a tiez to nie je zrovna male auto :-)

ked uz nieco velke a nie "autobus", tak potom Toyota Land Cruiser, hociktora :3035:
STANLEY64
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16.10.2010 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STANLEY64 »

Takze,ku kazdemu prechodu pre chodcov,treba uzakonit,aby boli k dispozicii takzvane chodule,a vyhradeny priestor na natrenovanie ich pouzitia :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

mp3turbo napísal:X6 a Q7 su nieco ine ako my so starou sedláme :)
Viem, ja len, že ty preferuješ kilá, resp. tony... :-)
georgnr
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 28.09.2011 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa georgnr »

Nuž na velkosti zaleži. čo je male to je pekne,čo je väčšie to je lepšie.maly frňak velkeho ducha znači.atd. Velkosť ega a hlavne u chlapov je priamo umerna velkosti jeho komplexov a malosti vrabca v gaťach.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

na velkosti naozaj zalezi, ale nie je velkost ako velkost :-)

sedemmiestny Voyager, v ktorom odvezies styri zive kravy si clovek nekupi z toho isteho dovodu, ako dajme tomu Escalade alebo Q7 :41c2:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Je to ako stvorené na obrubníky v meste :-)

V hlavičkách by to trebalo zrovnať a hlavne u chodcov !!!!! Že ide hlavou proti plechom a nemá šancu nad nimi vyhrať :-(

A bude pokoj !!! Minule mi dedko s babkou normálne na drzovku na ich červenú na prechode pre chodcov vbehli do cesty, ja som bol v šoku ale kolízia by bola taká, že by mi narazili oni do auta. Ten za mnou musel normálne zastať a čakať kým oni prejdu na červenú. Keby som mal viac času, tak zastavím a sa ich opýtam či sa ponáhľajú do hrobu ??? Drbnutý su už tí ľudia :-( Na dôchodku, mali by mať už rozum, nikde sa neponáhľajú a robia sprostosti :-(
S takou brutálnou aroganciou som sa už dávno nestretol !!!!!
Naposledy upravil/-a Kujon78 v 28.05.2012 21:48, upravené celkom 1 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

dam trosku off topic, ale nemozem si pomoct, strasne ma to nasralo minule

do babkohereckej poradne niekto napisal (?) otazku nejakeho chodca, uz neviem, coho sa tykala presne, ale zacala takto: "autam uz naskocila cervena, tak som ocakaval, ze zachvilu mi naskoci zelena (pre chodcov, pozn.) a vykrocil som na priechod"

CO TI SIBE????

predstavte si, ze ja vletim autom do krizovatky na cervenu, sposobim nejaku brutalnu nehodu a policajtom poviem nieco v zmysle, ze ALE VED autam oproti naskocila cervena, tak ja som ocakaval, ze uz uz mi skoci zelena a tak som vosiel do krizovatky

povedzte na to nieco :angr:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

horsie je, ked tie auta soferuju blbe dievcata co sa ponahlaju do polusu na kavu. Ledva dociahne na pedale a o nejakom odhade velkosti auta uz ani nehovoriac
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja keby som mal viac Love tak ja by som si do mesta tiez kupil nejake strasie SUV alebo dzipa hlavne koli rozdrbanym cestam a predsa je rozdiel ked trafite jamu dzipom alebo nejakym malym mestkym prditkom :4012: :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
dagobert
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 19.03.2012 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dagobert »

Asi pred dvoma rokmi mal tatkov kamarat nehodu , celna zrazka on mal Land cruiser , fetaci co presli do protismeru BMW 5. On bez zraneni ,fetaci do nemocnice ,auta do srotu. Ako by dopadol keby sedel v nejakej Thalii alebo aj octavke ? Najprv treba zabezpecit bezpecnost na cestach a potom odsudzovat niekoho ze si take auto kupil. Keby som mal Love na taku X5 alebo novy Land Cruiser bez vycitiek si to kupim. A tie kecy o malych vrabcoch pche , vola sa to ze zavist. Ja aspon priznam ze na take auto nemam.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

mp3turbo napísal:X6 a Q7 su nieco ine ako my so starou sedláme :)
Pre chodca je to zhruba za jedno. Nerýpem, konštatujem :) ja mám zlé dvojtonové SUV, ktoré žerie malé deti a slúži mi ako nástavec na péro :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní