Davajte pozor na cenu pri zadavani inzeratu!!!

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

catherinne
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 04.11.2008 14:46
Zdieľať na Facebook

Davajte pozor na cenu pri zadavani inzeratu!!!

Príspevok od používateľa catherinne »

Zdravim
Chcem Vas vsetkych poprosit aby ste si pri zadavani inzeratu davali pozor na cenu! Nasli sme x aut ktore mali cenu nad 100 tis eur, to znamena ako keby ste zadavali cenu v slovenskych korunach ....Toto auto nikto nenajde pretoze vacsina ludi hlada auto cez vyhladavanie t.j. ze cena od- do. Robite nam /adminom/ zbytocnu pracu a sami prichadzate zbytocne o kupcov. Dnes som vdaka tomu zabila 4 hodiny casu, takze :48: PROSIIIIIIIIIIIIM BACHA
!!!!!
Dakujem za pochopenie :3906:
Catherinne
Naposledy upravil/-a catherinne v 16.01.2009 20:57, upravené celkom 1 krát.
capitan
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 06.11.2008 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa capitan »

Hej hej je to pravda,ale malo by sa to nejako zvýraznit že pozor v eurach lebo niečo lebo ludia si na to ešte nezvykli aj pri vyhladávani tak som si tam dal auto do 300000 a neuvedomil som si v tej chvili ze su to uz eura tak som sa divy ze mi to nic nenaslo :d :D :d :D :d :D
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Otázočka:

Prečo neviem uviesť cenu náhradného dielu napr. 3 éčka, keď to má fakt tú cenu, napr. image znak, relé, puklica-kusovka, atď.....
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ak by sme to dovolili tak tu vsetci vsetko davaju za 3 ecka, kludne vam to upravim, to je najmenej...
alena25
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.11.2007 17:46
Zdieľať na Facebook

ceny - nerozumiem

Príspevok od používateľa alena25 »

viem mi niekto normálne vysvetliť prečo predávajúci zadávajú nereálne ceny pri predaji
par krát som sa stretol že v inzer. uviedol inú cenu ako potom skutočne po telef. požadoval, .....samozrejem vyššiu
veď je tu dosť možnosti... dohodou, navrhnite, ponúknite alebo zadarmo ???????

asi tento primitivizmus nepochopím
slavo :40bd:
christiano15
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 17.03.2010 21:58
Zdieľať na Facebook

odpoved

Príspevok od používateľa christiano15 »

na toto mam nesmierne nervy...ti,ktori taketo ceny najdu,treba oznamit inzerat v pravo dole pri inzerate je to pekne ukazane...ja to robim stale,no tie auta su tam takisto stale...mali by sme tym ulahcit pracu adminovi...
RbK77
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 03.10.2008 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RbK77 »

Ahojte

Vie mi nejaký admin upraviť cenu inzerátu? Omylom som zadal zlú. Prosím pomôžte mi. Je o viac ako 30%....

Budem veľmi vďačný
pedro0000
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 17.03.2007 22:44
Zdieľať na Facebook

Zla cena.....

Príspevok od používateľa pedro0000 »

Prosim Vas, ak som sa aj pomylil pri zadavani ceny v inzerate preco by som nemohol znizit cenu mojho vlastneho vozidla o viac ako 30% v priebehu 24 hodin ??? Je to moje rozhodnutie a je na mne za aku cenu moje vozidlo predavam ! Podla mna je to nezmyselne obmedzovanie... Ved co sa takeho stane ked znizim cenu o viac ako 30 % v priebehu 24 hod ??????????.
JE TO MOJE ROZHODNUTIE ........
Vysvetlite mi to prosim ! Vopred vdaka.......
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Trochu korektnosti by nezaškodilo zo strany predajcov.Ak predali,prečo nestiahnu inzerát a pripravujú ostatných o čas aj peniaze,zatra budú platiť tiež za hlúposť iného.Nemám záujem ani kúpiť ani predať,ale sem tam pozriem ako sa to hýbe,a vidím neuveritelné veci. Fotografia auta (havarovaného) z každej strany,iba nie z tej poškodenej.
Fakt korektné ! A múdre !
Cena zodpovedá veku. Tak to je úplná perla ducha. A to je prosím aký stav,dobrý alebo mizerný ?!
Cena dohodou. Toť tiež múdrosť,to je kolko ? Tajnosť ? Uvidíme ?
Len maličká závada,oprava za 20 éčiek. Samozrejme,preto to nedal opraviť majitel pred predajom,lebo nemal dvadsať éčiek !
No proste,je to čítanie
juro1111
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 17.03.2012 18:00
Bydlisko: sturovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juro1111 »

mhlavaty- v podstate tie inzeraty by sa mali presunut do auta havarovane,poskodene...vidis!prenich by tu mohla byt este jedna kolonka ze auta bez udania ceny!
stevesigma
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 29.10.2010 08:27
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

CENTY v CENOVKACH

Príspevok od používateľa stevesigma »

Načo sú pri cenách áut centy? Všetky písmená sú krpaté (kilometre, roky..., ale cenovka zaberá o 30x50 pixelov zbytočne viac.
Centy možno len pri niektorých kategóriách (napríklad ND) ale aj to sa mi zdá zbytočné.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný