Mercedes C220 cdi - stratenie tahu motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

a dá sa to dáko určiť či je ten filter KO alebo či je dobrý ? vďaka zajtra na to možno pozriem... ak nie tak sobotu.
skyline124
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 23.03.2008 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline124 »

neviem ja mám auto rok, a predchadzajuci majitel vravel že uhlíkový filter menil, ale neviem, pozriem keď tak vymením to neni taká položka hrozná. Diki za rady.
romanmucka
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.01.2007 17:19
Zdieľať na Facebook

W 203

Príspevok od používateľa romanmucka »

mam aj ja W 203 , 220 cdi r,v 2006 aj mne sa to stalo ale iba raz.....a potom som asi urobil 5000km a vsetko klape normalne............
js24
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.04.2010 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa js24 »

Caute,

Mal som ten isty problem, ze mi auto (220 CDi 2006) prestalo z nicoho nic tahat. Turbo sa proste prestalo tocit. Vypol som motor a po par minutach nastartoval a opat to chvilu islo. Potom to presatalo ist uplne.
Ja som mal chybny EGR ventil, kamarat ho ocistil ale isiel len 3 min. Diagnostika rovno vypisala vymenu ventilu.
Skus si este skontrolovat este hadice k turbu, ci nie su vyskocene.

Drzim palce
Schimi
pduris
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2009 20:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pduris »

ja som mal zase na 2006ke 110 kw malu dieru v nejakej hadici od turba, ked som siel nad cca 120 vypinalo mi turbo, ked som vypol motor a nastartoval islo do tej rychlosti zas, taktiez pri nizsich rychlostiach bolo pocut sycanie turba viac ako obvykle ked som pridal...oprava stala aj s robotou nejakych 160 eur, dodnes nik nevie ako sa mi tam ta diera mohla zrobit, pretoze ta guma je pevna skoro ako kamen....odvtedy neboli uz problemy ziadne

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných