MB SLK 230 Kompressor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

baalik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.04.2012 10:12
Zdieľať na Facebook

MB SLK 230 Kompressor

Príspevok od používateľa baalik »

Caute mam problem s mojim SLK r.v.99 neide mi dovieranie okien pri otvarani a zatvarani dvery i ked okna, strecha a cela elektronika ide normalne, nemate s tym nejake skusenosti co by tam mohlo byt zle? ci to ma nejaku riadiacu jednotku alebo to mozu byt len nejake kontakty na kluckach vo dverach? vopred dakujem za rady :)
pietro64
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.12.2008 00:11
Bydlisko: Jaklovce
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pietro64 »

hlavne si to nemal kupovat prvy problem :)

skoc stym na diagnostiku to mas asi najistejsie. pri kazdej chybe najprv diagnostiku ta ta aspon nasmeruje kudy kam ked uz neukaze konkretnu chybu. a az potom zacni spekulovat. aspon ja to takto robim a furt som sa vysomaril ci uz na koncernovych autach alebo na bmw....

PS:nekupil si to nahodou v AAA???
smartivan
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 30.07.2009 22:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smartivan »

SLK mam doma aj ja, ale podla mňa dovieranie okien pri otváraní a zatváraní dverí tam ani nebolo. Nemal som to ani v druhom SLK.
gabrielito1
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.01.2010 13:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gabrielito1 »

...ja mam CLK a taktiez to tam nemam pretoze mam pred "faceliftovy" model ale chalani co maju po"faceliftovy" to uz maju. Mozno je to aj u SLK,ze novsie modely to uz maju ale ten rok este asi nie :3020:
gastor
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.03.2007 14:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gastor »

SLK co mas nema dotvaranie okien na dverach :-)))
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných