Lancia Lybra sw 2.4 jtd

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zubo55
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 21.10.2008 17:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubo55 »

A páni ešte raz k tým podvozkom pri 1.9jtd a 2,4jtd je tam trošku rozdiel 2.4jtd sa o niečo rýchlejšie opotrebuje ako 1.9jtd ale pri našich slovenských cestách pri našich tankodrómoch je to zanedbateľné a ešte to veľmi závisí aj od štýlu jazdy ale myslím si že to netreba riešiť ten kto chce mať krásny zvuk a rýchli silný motor tak to nerieši že je tam rozdiel o pár km vo výdrži podvozku takže asi tak to ja vidím.
robertru
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 28.03.2012 15:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robertru »

zubo55 napísal:Nazdar áno všetky majú v základe 9 reproduktorou a 1 wofer a myslím si že to dosť perfektne hrá kamarát ma lanciu lybru a keď som to počul tak som bol veľmi prekvapený a keď som to mal v alfe tak tiež perfekt proste jednoducho to auto nájdi ale krásne a v dobrom tech stave a ber a voz sa kým bude nafta ešte vo svete :40bd:
o.k. takže skoro ako domáce kino vravíš :d :D ,len nie som si istý či su to bose reproduktory.-teda aspon v tom ,ktoré som pozeral (je to 1.6 16V..)..lebo som pozeral tuto lybru sw,a na mriežkach reprákov,tam nebolo označenie bose,proste len normalne čierna mriežka...a iné so silnejšim motorm 1.8,2.0,1.9jtd a 2.4 jtd....maju na každej mriežke označenie bose.,dokonca aj na basáku v kufri.......

nevieš teda ako to je?..dik za radu...
zubo55
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 21.10.2008 17:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubo55 »

Takže takto to je na lancia klube a tam to máš isté informacie!

Záměrem Lancie bylo, aby začala být vnímána jako luxusní značka a v tomto duchu byla Lybra navržena. Součástí standardní výbavy byla dvouzónová klimatizace, multifunkční LCD display a hi-fi systém Bose. Zavěšení je méně sportovní a komfortnější než u Alfy Romeo 156. V interiéru byl použit plyš. Dále byly ve výbavě ABS, EBD, čtyři airbagy a předpínače bezpečnostních pásů.
mszinko
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 11.01.2010 22:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mszinko »

Ak na mriezkach nie je oznacenie Bose, pravdepodobne tam Bose nebude. Podla mojich informacii sa do uplne zakladnej vybavy Bose nedaval. Zistis to aj podla toho, ze na pravej strane kufru nebude subwoofer a myslim, ze ani CD menic na lavej strane. A prave s motorom 1,6 sa tieto zakladne vybavy najcastejsie vyskytuju. Ale aj napriek tomu, ze je to zaklad, stale tam je dvozonova klima a dalsie hracky, ktore mozno zaradit do luxusu.

V popise Lybry na Lancia klube je tiez jedna nepresnost. Pisu tam, ze zavesenie prednej napravy je zhodne s alfou 156. To nie je pravda, Lybra ma zavesenie zhodne s Fiatom Multipla, co je velka vyhoda, pretoze na nasich cestach tak netrpi ako Alfy.

Inak robertru ak si niekde z okolia Ziliny, mozem ti ukazat v akom stave by si Lybru nemal kupovat. Ja som sa pri jej kupe odrbkal a teraz sa uz rok vyskrabavam, tak pri kupe riadne dbaj na to co si vyberies. Ale to je asi jasne.
marcelllo
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 12.01.2012 12:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcelllo »

Hmmm, ja mam lybru cca 3 a pol roka, nabehal som na nej cca 60000km, je to 2,4JTD r.v.99.....Za ten cas som menil : olej, olej do serva ,filtre, termostat, a dal som pretesnit motor vo Fiate z dovodu uniku oleja....Je pravda tym, ze je to 2,4 je ten motor komplikovanejsi na servis, ale inak ja som uplne spokojny, sme stvorclenna rodina, cez leto chodievame do Talianska na dovolenku idva krat a uplne v pohode a priemerku mam okolo 6litrov....Strasne zavisi ake kupis...ja som vtedy na SK nenasiel nic poriadne, vsetci len ceny ako hovado a auta otrasne...kupil som v CR....Hlavne treba pozret unik oleja,pri rozbiehani ci netrase auto, atd...a ci ma karty s kodom k radiu a navigacii, bo po odpojeni baterky mas smolu...

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní