mercedes vito

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pitoalfa
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.10.2007 19:24
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

mercedes vito

Príspevok od používateľa pitoalfa »

chcem sa spytat kto ma mercedes vito.zda sa mi ze sa mi to nechce zohriat .stale to mam len okolo 45 50 stupnou.mam vito ambiante.aj ten ventilator sa mi zda ze nema taku silu co sa tyka fukania.ma niekto podobne problemi.
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

..ked sa nezohrieva motor vymen termostat, a ked slabo fuka ventilator, skus vymenit pelovy filter (teda ak ho mas)...
matt82
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.10.2009 09:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matt82 »

ohladom ventilátora skus vymenit pelovy filter mne to pomohlo
pitoalfa
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.10.2007 19:24
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pitoalfa »

ten filter vymenim.a asi aj ten termostat.je to 2.3td. a este aj otackomer mi nejde.vsetko funguje a otackomer stoji.neviem je ro ne lanko alebo elektricky........a posledna vec k comu sluzi tlacidlo reset
matt82
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.10.2009 09:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matt82 »

reset po odstaveny motora ti dofuka teply alebo zimny vzduch do auta este po urcitu dobu
cmelak2500
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 12.01.2006 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cmelak2500 »

lankovy otackomer? to som este nevidel :300f: :40bd: :40bd:
pitoalfa
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.10.2007 19:24
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pitoalfa »

to stym lankom bol ako priklad.proste mi to nejde tak sa pytam
szalay
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 05.04.2005 23:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa szalay »

to tlacitko je REST a Nie RESET. to znamena ze sa vyuziva zbytkove teplo motora na kratkodobe udrzanie teploty v kabine tesne po jazde. Ostatne bolo spomenute...
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

vhodnejsiu temu som nenasiel, tak sa vyjadrim tunak.. :zga27:

vcera som sa odhodlal vymenit pelovy filter na mojom VITE.. myslel som si, ze sak malickost 10 minut a jazdim si veselo dalej...

no bohuzial.. to som ale este netusil, ze ten co vymyslel toto genialne auto bol prvotriedny i.diot..
k tomu filtru sa takmer neda dostat.. resp. dostat sa aj da avsak ho nevyberete..
minimum miesta + obrovsky filter = velky problem!!!

po asi 2 hodinovom rozmyslani, paceni, tahani, znova opatrnom paceni a tahani, som sa NASRAL, trocha ho povytiahol srobovakom a doslova ho odtial vytrhol!!! (..od nervov) bo inak to fakt neslo..
mal som tam este original MB filter (mal 11 rokov)

podla navodu ktory som si pocase prestudoval (ci som fakt az taky idiot a neviem vybrat filter) som sa podla obrazku docital, ze som tam mal mat take dva plastove koliky za ktore som ho mal tahat.. (no bohuzial umna nic take nebolo..)

nakopal by som toho nemcura, co to takto vymyslel..! :38eb:


no a dalsiu hodinku mi asi trvalo opatrne "vlozit" (narvat, natlacit, napasovat,..) novy filter tak aby sa mu nic nestalo..

fuu, no len tolko som chcel, ze kazdy kto sa uz odhodla ho menit nech si pripravy kopec nervov bo na tomto aute vam to len tak lahko nepojde.. :41c2: :342a: :3020:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných