Dodge bol kúpený Fiatom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dodge

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rolu
Príspevky: 261
Dátum registrácie: 10.07.2008 19:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rolu »

No nedá mi... tie drysty o nespolahlivosti motorov koncernu Fiat sa tažko čitaju ,k skusenostiam -okrem inych aut som vlastnil fiat-y :tipo, tempra marea,bravo 2x,punto 3x,seicento, momentalne mam Lanciu Lybru 110ps jtd a zena seicento 1,1 a venujem sa opravám aj tychto aut po vsetkych strankach takže tie motory pohony karoserie elektriku atd som videl rozobratú pokazenú funkčnú atd proste mi to nepovedali v krcme pri pive alebo na nete ako mnohým z vás :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A teraz k veci ak tu niekto začne trieskat kraviny o nespolahlivosti agregatov koncernu fiat je uplny hlupak,urcite su veci ktore sa dali urobit aj lepsie,ale otlkat tu o hlavu HGT motory-tie auta si nekupil starý sedivy dedo ale magor ktorý mu nakladal do posrania a menil olej asi uz len ked mu zacalo svietit mazanie a navyse tam urcite urcite nenalial to čo tam patrí!!!!To iste plati o Twinsparkoch u Alfy
Pokecajme si o VR6 od WW....alebo radsej nie...
Das Auto skvelý reklamný ťah pre Dumb & Dumber
Octavia golf Bora auto s konštrukciou zadnej napravy totožnou akoSKODA FAVORIT-GRATULUJEM VAM TESTE SA DALEJ :40bd: :40bd: :40bd:
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

CitronKE napísal:Hyiundai tak citaj tu: http://www.motornews.sk/modely-chrysler ... tom?page=2

"V roku 2014 už bude 12 modelov značiek Chrysler, Dodge, Jeep a Ram výrazne ovplyvnených talianskym Fiatom. Buď sa vyvinú na platformách od skupiny Fiat alebo sa budú importovať z Fiatu a predávať v USA pod značkami Chrysleru."
ďakujem za odkaz na stránku
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

pepegi
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 17.06.2009 22:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepegi »

sluzobne vozidla to beriem.auto ktore jazdi denno denne aspon 200km sa nekazi.pamatam sa aj na firemne favority,mali cez 300 klackov za sebou a stale slapali nekazili sa.az po odpredaji vacsinou sedliakom a jazdeni len cez vikendy sa akosi rosypali.

To už ozaj nevie o čom píše... :40bd:
pepegi
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 17.06.2009 22:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepegi »

citoval som sevena549
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

myslím, že sa to kľudne dá zhrnúť tak, je všetci do jedného, čo drístajú táraniny o fiatoch v skutočnosti osobnú skúsenosť nemajú a ak, tak naleteli na lákavú cenu vraku určeného na šrot a na základe vlastnej blbosti teraz hodnotia kvalitu celkovo. A pritom netreba ísť Ďaleko, stačí si na titulke tejto stránky pozrieť aktuálne témy a každému je jasné, že žiadosť o radu s pokazeným Fiatom rozhodne nepatrí k bežným témam. Sú tu iné značky, ktoré sa tam objavujú oveľa častejšie, vlastne pravideľne. A nie je pravda, že áut koncernu FiatGroup je málo.
Problém je ten, že ak si niekto kúpi Bawo alebo Medveďa tak sa zrovna nehrnie priznať, že to stojí peniaze.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

emotoroveoleje.sk napísal:no je to presne tak jen bych byl opravdu neraad kdyby se ti Italsti soudruzi postely do nejakych vetsich akci jako treba podvozek a tak to by byl opravdu pruser
čo už na to povedať. :zg282: tento "kompetentný" príspevok ma umlčal
presneon
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.07.2011 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa presneon »

milujem tieto reci ako "vsetci tam davaju zly olej", "kupujete auta urcene na srot, auta o ktore sa majitel nestaral" a podobne :40bd: Mal som alfu a bol to srot. Kamarat mal Fiat Bravo a ako dvojrocne auto skoncilo pre vyrobnu chybu motora. Ale to ja len tak, vsak to si urcite vsetci len vymyslaju :d :D
ice14
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.08.2010 11:26
Zdieľať na Facebook

Čo máte za chybne info ???

Príspevok od používateľa ice14 »

Fiat kupil od Dodgu len par modelov pre európsky trh dodge v USA funguje ďalej a niečo preberie od alfi ... . To isteplati pre chrysler c300 = nova lancia thema... Žiadne súčiastky nebudú problém .... Osobne má to mrzí že vôbec doge niečo take dovolil veď RÁM je ikona. A osobne Chcem kúpiť charger a nepacilo by sa mi keby sa to volalo Fiat charger5,7 awd
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čo mal čo Dodge na tom dovoľovať? Sám patril pod Chrysler a aj ten mal bez peňazí problém o niečom rozhodovať!

Návrat na "Dodge fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní