Citroen Xsara - zamykanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

chalupar111
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.12.2004 01:36
Zdieľať na Facebook

Citroen Xsara - zamykanie

Príspevok od používateľa chalupar111 »

Dobrý.
Potreboval by som poradiť, lebo som tu našiel iba podobnú tému ale nepomohla mi. Zaparkoval som , idem zamknúť diaľkovým a stále to cvaká ako keby boli otvorené niektoré dvere. Všetky som prekontroloval niekoľkokrát, otvoril-zatvoril, ale na displeji mi nesignalizuje, že by boli otvorené niektoré dvere. Tak som to neako po pár pokusoch zamkol manuálne. Ale neviem, ako určiť, ktoré dvere rozobrať alebo čo tam môže byť. Vymeniť baterku v diaľkovom, to sa mi moc nezdá.....Jedná sa o Xsaru II, 2004. Dík za pomoc.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Co tak postavit sa ku dveram, pokusit sa zamknut klucom, a ked to necvaka pri jednych, bude to cvakat inde? Moznosti je len 5. Osobne to tipujem na zalomeny kabel v niektorej priechodke.
jojtik
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 02.03.2011 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojtik »

Alebo niektory zamok.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

A ak už si teda zamkol mechanicky tak odomknúť ide dialkovým ? alebo aspoň kľúčom cez zámok od LP dverí?
davi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.09.2007 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davi »

Mal som rovnaký problém na xsare, presne to isté. Mal som zlomený kábel v gumenej krytke (harmonike) medzi dverami a karosériou - šoférové dvere. Ten jeden drôtik vyzeral, ako keby bol prestrihnutý nožnicami. Spojil som to a fungovalo to ďalej.
chalupar111
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.12.2004 01:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chalupar111 »

Tak to nakoniec boli spolujazdcove dvere. Roztrhnutý káblik, prístup jak ....ale už to funguje, ale na prvé rozobratie to vôbec nebolo vidieť. Ď za rady.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 4 neregistrovaní