Mercedes A 2012 - nová generácia bez maskovania!

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

masa5
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.01.2012 22:19
Zdieľať na Facebook

Mercedes A 2012 - nová generácia bez maskovania!

Príspevok od používateľa masa5 »

Tak páni, už je to vonku :) Cyklista ho nakrútil na Lanzarote :300f:

http://www.autoforum.cz/predstaveni/mer ... maskovani/
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

fascinuju ma tie nahody, akymi sa fotky novych modelov dostavaju na verejnost :) naahodou isiel cyklista a vyfotil nejake auto, o ktorom ani nevedel, co je zac...

a ja stale pozeram po zemi, ci nahodou aspon 100 eur nenajdem, a stale nic :d :D
masa5
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.01.2012 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa masa5 »

Toto ale vážne vyzerá ako náhoda :) Ako píšu, keby to nebol cyklista, ani ho tam nepustí :) Myslím, že toto automobilka nechcela, keď rozbehli tú hru s QR kódmi...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

je to mozne...

kazdopadne, dizajn sa mi velmi nepaci... celkovo tie najnovsie mercedesy ma nechytaju za srdce, ani toto Acko, ani nove MLko...

z novych sa mi paci W204 a W216

ale uplne najviac tento :3035: :2f93:

Obrázok
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja tiez neviem prist tim new medvedom na chut. Tie masky sa mi nejako nepacia,dake je to vpredu moc spuchnute :d :D Vobec ma ani nehne ked predstavia nejaky novy mercedes ani sa na to poriadne nekuknem, mali by sa ucit napriklad od korejcov. Fu teraz si to zase zliznem lol
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

neviem, ja by som si na nove E 500 v garazi rychlo zvykol :2f93:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

no kebyze je v garazi, tak si aj ja zvyknem rychlo :d :D ale nedal by som ho do tej garaze z vlastnej vole :d :D

cviro, aj ja mam este radsej kupe, ale nenasiel som peknu fotku, same otuzeniny so zasvietenymi hmlovkami a to som sem nechcel davat, nech si niekto nemysli, ze sa mi paci take :d :D

patko suhlas, korejci v poslednej dobe maju celkom pekne kusky, napriklad hyundai i40 alebo ta nova i30, aj kia rio je pekna, problem je, ze posledne dve menovane su na moj vkus priserne male :) ale pre squaw do mesta akurat :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lukas.bubo to ešte bol Mercedes poctivé auto z hlavy konštruktéra,dnes je to kopec idiotizmu zo softvéru počítača.Že sú dnešné autá krásne,ba až nádherné je objektívna pravda. Aj baby sú dnes hotové "modelky" a za ženu by to nechcel ani z polkou sveta.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

mhlavaty napísal:Aj baby sú dnes hotové "modelky" a za ženu by to nechcel ani z polkou sveta.
svata pravda :2f93: :2f93: :2f93:
masa5
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.01.2012 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa masa5 »

Mňa sa niektoré nové Mercedesy tiež nepáči, treba nové SL je vážne divné. Ale toto je pekné. Už len keď si zoberiem, ako vyzerá to dnešné - to nie je auto, ale krabica...
masa5
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.01.2012 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa masa5 »

Inak prečo nie je maskované... Tam zaiste robili fotky do katalógu, oficiálne fotky budú z Lanzarote :)
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

no W126 a W124 to boli pekne a poriadne auta. tieto nove MB (aj W245) su uz o nicom. Avsak toto mozem povedat aj o BMW mne sa najviac pacila 5tkova rada z 91 roku cize cca. ked boli W124 a W126 . Takze celkovo zhrnute do 95 boli auta ine a podla mna aj krajsie. Ved aj 911tka od Porsche vyzerala v 90tych rokoch najlepsie.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
masa5
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.01.2012 22:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa masa5 »

Ja by som povedal, že autá boli OK ešte tak do roku 2000 minimálne, potom sa už začalo moc tlačiť na low-cost a tak o päť rokov neskôr začali hrať príliš veľkú rolu aj európske regulácie všetkého možného. To pokurvilo aj dizajn, viď dnešné požiadavky na ochranu chodcov apod., všetky autá majú predok ako pitbull.

ALE zrovna MB A bol doteraz tak mimo, že toto je posun vpred.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Som medveďák dušou srdcom, ale tieto paškvily čo vznikli za posledné roky.....nocomment. Zlaté roky 90tie :4012:
matootam
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.08.2009 19:36
Zdieľať na Facebook

Dizajn je dobra tema

Príspevok od používateľa matootam »

Jedna vec je dizajn, ina kvalita a mozme to este zhrnut na prakticke pouzivanie. Musim sa priznat, ze predvcerom som bol na pozvanku na predvadzacie jazdy v MB Lamac. Poobzeral a poskusal som par tych sucasnych plechacov. Som nadsencom tejto znacky aj ked to nieje moja cenova kategoria. Okrem dizajnu som sa zameral skor na praktickost a ergonomiu ovladania. S kazdym z tych spolusediacich som prehodil par viet aby mi nieco porozpravali. Nakoniec som mal dojem ze aj ked sa zjednodusilo ovladanie jazdy vdaka automatu, je na druhu stranu dost nekomfortne ovladanie ostatnych hraciek ktore tam v poslednych rokoch pribudli. Myslim ovladanie - radia , TV , GPS , klimy a dalsich nastaveni. Len na stredovom paneli je viac ako 40 gombikov a kolecko. Priznam sa ze som zastancom zjednodusovania veci a ked pribudaju v aute hracky mohli by byt ovladane jednoducho. Mozem len doporucit vyrobcovi aby sa inspiroval lexusom, ktory uz v r 2006 instaloval do stredu pekny dotykovy panel so 6 gombikmi ktorym sa da ovladat takmer vsetko a clovek nepotrebuje vela casu na ovladanie, hlavne ked ma mozno stovecku na budiku. Po poslednej jazde som zasiel za obchodnikom a rozpravali sme sa na temu kvalita. Spomenul som mu par "forumovych" informacii a nakoniec priznal ze ma zakaznikov, ktory zasadne kupuju novy model len ak je viac ako 2 roky na trhu. Len dodam ze jazdim jedneho starousa W210, byvali taxik,700 000 km, 5l priemerka a keby nehrdzavel tak mu nic nemozem vycitat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných