Citroen Xantia - hydraulika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

edko6
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.08.2009 17:59
Zdieľať na Facebook

Citroen Xantia - hydraulika

Príspevok od používateľa edko6 »

Nepozna niekto v Bratislave a v okolí niekoho kto by sa mi pozrel na hydrauliku? Nejde mi spustiť zadok dole,
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak vylúčime možnosť zátky ladu v trubke tak z tou najväčšou pravdepodobnosťou je nefunkčný korektor výšky nad zadnou nápravou.Je tam páčkový mechanizmus ktorý z oblubou zakoroduje a prestane sa hýbať.Je síce možné aj zanesenie piestika vnútri a jeho "zapečenie" ale to sa dá aj tlakom prstov cez gumené manžetky rozchodiť.
yoshimato
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19.12.2004 10:33
Zdieľať na Facebook

xantia

Príspevok od používateľa yoshimato »

Ideálne by s tým bolo zájsť do brna, za človekom s prezývkou PaM. Je to odborník, robí za velmi slušné ceny, dofuky a nastavenie výšky cez objednaný termín na počkamie. Viem dať na neho kontakt. Je to človek za ktorým chodia Xantiaci, C5-kári a BX-kári z celého česko-slovenska. Mám s ním výbornú skúsenosť. Inak môže to byť len vypadnutá páka ovládania korektoru. Je to cez takú plastovú guličku ak si dobre spomínam.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Volajú to kostička lebo to tak vyzerá,je z plastu zo vydratí vyskakuje z guličky dole
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Alebo sa da do Piestan, chalanisko robi c5, ale podla mna by sa dal an na Xantiu.
Inak problem je v tom co pisal p. Hlavaty.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných