LANCIA LYBRA 2.4JTD VAGON

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kamil33
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.05.2006 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamil33 »

uz som pozeral na tu tvoju nevyzera zle ale tolko penazi sa mi nechce investovat spekulujem predat marejku nieco dolozit . mne menil rozvody na marejke a v pohode rano som doniesol a po obede mi volal. je pravda ze 2,4 velky motor ale ten pocit s 5 valca :3906:
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

kamil33
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.05.2006 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamil33 »

:28b7: nadhera ale tolko penazi nemam pockam trochu kzm to padne dolu znamy sa vratil s italska 2005 6000-7000 eu
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

toto je moja, je v super stave, ale rád by som ju vymenil za sw verziu. ked idem totiž s kočíkom na nákup, ledva tam ten kočík napchám.
:2f93: http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=621439
asimakopulos
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 07.02.2009 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asimakopulos »


Vo vymenúvaní by sme mohli iste ďalej pokračovať, ale vyššie uvedené príklady určite dostatočne potvrdzujú, že spoločnosť Lancia je pripravená neustále prichádzať s progresívnymi a neošúchanými riešeniami. Nejedná sa pritom o samoúčelnú demonštráciu technických a konštrukčních schopností a kapacít. Na prvom mieste je vždy konkrétny prínos a snaha zlepšovať pohodlie cestujúcich, ovládateľnosť vozidiel, aktívnu bezpečnosť a ďalšie prvky, ktoré hrajú v rámci automobilového priemyslu kľúčovú úlohu. :hero:
Paradko
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 07.10.2007 17:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Paradko »

Cafte,mohli by ste mi poradit.Daju sa v trj Lybre sklopit zadne sedacky a ak ano,vznikne tam nejaka rovina?Aby sa tam dalo pohodovo vyspat.Dakujem.
6DODIAK5
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 10.02.2009 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 6DODIAK5 »

nazdar chlapi
no neda mi ked citam tieto riadky,aby som sa nepripojil
ja mam tiez Lanciu ale Kappu 2,4 jtd
bola kupovana na sk, dovezena z italie, je to rocnik 2000, na laku je uz sem tam skrabancek, hlavne okolo kluciek dveri-asi prstene :(( ale nikde!!!! ani naznak hrdze, tlmice este povodne a na rakuskej skusobni mi povedal ze funguju na 80 % !!!
Kappa je uz moja 3 lancia, a myslim ze nasledovnik bude uz len thesis. Tuto mam este len 2 roky, po kupe som menil rozvody, predne kotuce a plat.,termostat, preventivne aj vahu. Pred mesiacom som menil predne capy(stacilo 1) a napinaciu kladku drazkoveho remena, doteraz bolo vsetko povodne. teraz mam 265000 km a ja som nabehal tych 65000 km, cize auto sa nejak nevala po parkoviskach ale lieta. Spotreba podla ponahlania sa, da sa aj za 6, ale viac ako 7,5 som nemal a to stale na trase 1200 km som nesiel pod 160.
Ja som s autom velmi spokojny, pohodlne kralovske sedacky, tich ako v hrobe,pohodlne pruzenie, a ak mate dost odvahy a poznate si auto tak sa da aj v serpentinach vysantit-ale na to nebolo stavane. A o auticko sa starm sam, len rozvody boli menene v servise, ostatne sam. A jedine co mi nefunguje je dialkove od centralu, no a ked odomikam tam mi neodomkne PR zadne dvere, je tam vadny motorcek, len sa s tym musim vyhrat niekedy :))))
Za tu cenu je to parada, k talianskym autam mam uz vztah, mam ich rad, a viem co im treba dat aby dobre sluzili, to je dolezite, dat im dobry servis, a naplne, na tom sa ozaj nevyplati setrit a potom nebudete poznat poruchovost :))
Velmi ma mrzi ked tu niekto hani lancie, su to spickove auta, ktore nasi ludia zatracuju a ani oni sami nevedia preco.
No a neviem ci viete ale na lanciaklub.cz su tiez dobry ludia a borci co vedia poradit s pripadnym problemom.
Len ked si budete vyberat auto, riadne si ho pozrite , hlavne u nas na slovensku,ale dovoz lancie z italie je dobra volba, tam si tieto auta vazia a aj tak k nim pristupuju.
No a nahradne dielce, su normalne dostupne.
A este nieco, zvuk 5 valca, ked clovek troska pocuje vo vnutri ten bublavy zvuk pri zrychlovani- fantazia, a pruznost taktiez :))
Mam namerane 60-100/ 4r= 7,3s a z 80-120/ 5r 12s , takze to nieje ani lekvar a myslim ze na 140 koni a viac ako 1,5 t auto je to v norme , a v -20 nastartuje na prve brnknutie.

:rouler:
chlapi zelam vam, nech vam lancie sluzia minimalne ako moja :)) , ja som velmi spokojny
no a az by niekto potreboval poradit, nech napise na moj nik, tam mam aj par fotiek Kappusi, ak by niekoho zaujimali.

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných