W 210 svieti ABS,BAS,ESP

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sidney
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.10.2010 22:46
Zdieľať na Facebook

W 210 svieti ABS,BAS,ESP

Príspevok od používateľa sidney »

Zdravím,
mám taký menší problém,už druhý deň mi palubovka hlási tieto tri veci...abs,bas,esp... auto mám necelý rok... už sa mi to raz stalo,po pár mesiacoch po kupe,mi to jeden-dva dni svietilo,no z ničoho nič prestalo...tak som tomu nevenoval zvýšenu pozornosť,no teraz sa mi to opäť vrátilo.. a začína ma to znepokojovať.. naštartujem auto,žiadny problém a v momente ked sa pohnem z miesta,tak všetky tieto tri kontrolky začnu svietiť... má s týmto niekto skúsenoti ?
sidney
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.10.2010 22:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sidney »

dakujem za odpoved... a je pravda,že v čase,ked mi to svieti na palubovke,tak mám ABS nefunkčné ? pýtam sa kvoli tresknucej zime čo je vonku,tak či si s tým mám švihnúť :)
cmelak2500
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 12.01.2006 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cmelak2500 »

este je mozno ze ani jedna varianta neplati, skus dat nabit baterku, nakolko je zima a mozes mat pri starter velky pokles napatia a preto ti vyhodi chybovu hlasku!

a potom mozes mat hnile kable v prechodke pod autom tiez bolava vec u 210.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

vsetko popisali chalani nado mnou, a uplne posledna vec ktora ma napada je vadny snimac otacok volantu, ale ten na W210 odchadza naozaj vynimocne...

este prezrad aku to mas motorizaciu ( ale to len pre moju zvedavost )
svido
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 06.10.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svido »

Ako píše cviro ,spinač pod brzdovym pedalom, vymena cca 20 min.
sidney
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.10.2010 22:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sidney »

diky chalani,skusim s tym teda niečo porobiť... :) a scorpi mám to 300 turbodiesel...
baterku tam mám novu,daval som ju tam v decembri,tak tam by som chybu asi nevidel,skočím za mechanikom,nech mi teda pozrie ten spínač...a ešte jedna taka otázočka aj ked mimo témy,ale nebudem kvoli tomu zakladať dalšiu... potrebujem vymeniť zadný tlmič vyfuku...no skor by som chcel už nejaky použitý ako nový....ak by ste o niečom takom vedeli,ozvite sa,kludne aj SS
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

polsko, alebo mercedes forum, alebo vrakace..nie je to ziadny majland..novy polsky vychadza cca 25 eur..
sidney
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.10.2010 22:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sidney »

počul som o jednom dobrom vrakovisku na mercedesi v madarsku... urum či take niečo.... rozmýšlal som,že by som sa tam na jar šiel pozrieť... máš aj nejake stránky od tých poliakov,odkial by sa to dalo objednať ? dosť by mi to pomohlo,lebo som si to pozrel na autokelly a tam suma okolo 250 eur :) uskromním sa aj s použitým alebo polským :)
sidney
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.10.2010 22:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sidney »

cviro ale určite budu oba lepšie ako moj deravý momentálne.. :)
sidney
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.10.2010 22:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sidney »

no chlapi bol by som odprisahal,že doteraz sa mi tie kontrolky rozvecovali až v momente,ked sa auto pohlo po naštartovaní alebo po vytlačení brzdy... ale teraz som sa bol previezť v meste...naštartujem a hned bim ! :) všetko sa na mna rozsvietilo :)
sidney
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.10.2010 22:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sidney »

ja sa nečudujem,plne sucitim so svojim autom a snažím sa mu pomocť :) skusim to s tým restom a dám vedieť aká je situácia,ale dakujem zatial :)
martinKOSICE1
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

MB

Príspevok od používateľa martinKOSICE1 »

Presne takyto preblem som mal aj ja na takom mercedese aky teraz mas, trvalo nam to dost dlho kym sme nasli problem, bol som x krat na diagnostike atd a postupom casu mi zacalo auto skakat do nudzoveho rezimu. No problem bol ten ze trebalo prepajkovat kontakty na poistkovej skrinke - pri prednom tlmiči v motorovom priestore, myslim ze mas tento problem s tvojim autom, dopočul som sa ze to je dowst časty jav u tychto aut
martinKOSICE1
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinKOSICE1 »

Nakolko my elektriku nerobime dal som to urobit, autoelektrikarovi, ktory vie konkretne o co islo, robil to uz velakrat, upozornil ma na to on ze chyba moze byt aj v tom. Mne sa zda ze prepajkoval urcity okruh, no zistim a napisem tu presne o co islo. Do sukromnej spravy ti napisem telefon
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných