SPOTREBA LEON

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gabo177
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 23.08.2007 16:27
Zdieľať na Facebook

SPOTREBA LEON

Príspevok od používateľa gabo177 »

zdravim pani zaujimala by ma vasa skusenost zo spotrebou seat Leon 1,8T 132kW, chcel by som pocut takeho co aj ma to auto nie kto otom len niekde pocul aku mate vy spotrebu dakujem
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Skusenost s takou Octaviou ako v predchadzajucom prispevku, pri 100-120 spotreba na dlhej trase 7l, na dialnici pri 130 asi 7,5. V BA cez mesto nikdy nad 9. Inak mensie mesto bez problemov 8. Spravil som trasu dlhu 250km za 6.0 pri priemernej rychlosti 80(predpisovo s obcasnymi vyletmi za hranicu pri predbiehaniach), 2 ludia a plny kufor pri menej hustej premavke. Ten tvoj kamos nema nieco v poriadku alebo jazdi 100-120 na dvojke- trojke. Octavii pomahaju extremne dlhe prevody, neviem ako na tom bude Leon. V RS-ke bol tento motor a tam je spotreba zhruba +0,5 l k mojim hodnotam, prevody taktiez dlhe.

Atmosfera 20vebtil bez turba je o nicom spotreba vyssia hlavne s nepozmenenym sanim, ktore sa montovalo az do casu, kym neprisli na to, ze to nic nejde a vela zere. To turbo robi vela a znizuje spotrebu
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných