Úprava fóra - pravej listy

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Chcete zmenit aby v pravej liste boli iba nove temy?

Ano, ako bolo predtym
32
63%
Nie, teraz je to OK !
19
37%
 
Celkom hlasov: 51

sanat4
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21.08.2008 21:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sanat4 »

admin napísal:
sanat4 napísal:Asi sme sa celkom nepochopili....Nechcel som aby tu boli len nové témy,ale hlavne aby sa pri zobrazovaní ukázala prvá otázka ktorá je v téme a nie až tá posledná odpoved,pretože tá je niekedy už na míle vzdialená od toho čo sa dotyčný pýtal.

juuj asi som prepracovany, chapem, ano tam je taky bug musime to spravit, tiez mi to lezie na nervy...

Ešte stále sa to nepodarilo opraviť?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zmena aby sa ukázala najprv otázka sa mi zdá logickejšia.Chodím sem po večeroch radiť ako automechanik ľuďom aby mali základné znalosti o probléme.Tiež ich ochrániť pred hlúposťou alebo dokonca zlomyselnosťou ľudí.Ak vidím ako prvé jadro problému viem sa rozhodnúť či do toho vstúpiť alebo nie.Asi nie je v moci admina zariadiť nech na fórum chodia len ľudia ktorý pomoc potrebujú alebo poskytujú.V každom prípade prajem dobré nervy a hrejivý pocit že sem tam človeku poďakujú.Je príjemné čítať maily s poďakovaním aj keď za to nejde nič kúpiť.
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

to je dobrá myšlienka, nechať pri prejdení myšou po téme len otázku a nie posledne pridaný príspevok... asi to bude tak rozumnejšie...
mhlavaty napísal:Zmena aby sa ukázala najprv otázka sa mi zdá logickejšia.Chodím sem po večeroch radiť ako automechanik ľuďom aby mali základné znalosti o probléme.Tiež ich ochrániť pred hlúposťou alebo dokonca zlomyselnosťou ľudí.Ak vidím ako prvé jadro problému viem sa rozhodnúť či do toho vstúpiť alebo nie.Asi nie je v moci admina zariadiť nech na fórum chodia len ľudia ktorý pomoc potrebujú alebo poskytujú.V každom prípade prajem dobré nervy a hrejivý pocit že sem tam človeku poďakujú.Je príjemné čítať maily s poďakovaním aj keď za to nejde nič kúpiť.
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

ty si sa čo zle vyspal???
wircom napísal:adminko daj do certa cele forum a nechaj radsej volne miesto na prezentovanie firiem ...
Od kedy to vzniklo upravoval si to uz veeeela krat a este aj budes ak si nechas diktovat hocikým ....
dobra rada je na nezaplatenie no co je moc to je moc :3020:
moc vychadzas ludom v ustreti a to je chyba
keby si este len zacinal uz by si skoncil...
ale to len tak na zamyslenie

bye bye
:40bd:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

wircom napísal:adminko daj do certa cele forum a nechaj radsej volne miesto na prezentovanie firiem ...
Od kedy to vzniklo upravoval si to uz veeeela krat a este aj budes ak si nechas diktovat hocikým ....
dobra rada je na nezaplatenie no co je moc to je moc :3020:
moc vychadzas ludom v ustreti a to je chyba
keby si este len zacinal uz by si skoncil...
ale to len tak na zamyslenie

bye bye
:40bd:
preco takto mame pokoj..
suhlasim s tebou ze vychadzam ludom v ustrety a mozno aj vdaka tomu sme tam kde sme, pozri sa na ostatnych ostatni nevychadzaju v ustrety a kde su ?
takze tu sa nemam kde zamyslat :4012:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní