Hummer H2 - skúsenosti

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

ostanem s tebou iba pri tom Dream Theatre. Si moooc zahladeny do svojej spravodlivosti a hmmm no dajme tomu objektivnosti. Klapky na oci a nepozeras ani do lava a ni doprava ani hore ani dole ani dopredu ani dozadu iba do seba.

Do dvoch týd§ov tu bude tema o inej amerike a inom zlegalizovani a tak. Takze preco by som vlastne nemohol reagovat na taketo plnohodnotne temy??
Ozaj a co rejting toho fora kde si moderator???

Acon slubujem, ze na teba nebudem viac rwagovat. Predsa som len obycajny clovek bez funkcie a dolezitosti.
Ja si tu nechodim mastit ego!Ver ze nie.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

jonathan, ja len nechápem, prečo má tento národ takú silnú potrebu reagovať "vtipne" na úplne normálne otázky. Prečo musí musí byť každý za každú cenu ironický a sarkastický. Povedz sám. Ak sa na niečo spýtaš, koľko ftipných a "ftipných" odpovedí dokážeš tolerovať, kým príde jedna k veci? Ako, ja som za. Život nie je len o vážnych veciach. Ale tak akosi potrebujem k normálu nejakú mieru.

A k Tvojej otázke, som moderátor na landroverfóre cz, konkrétne bazár a technické rady.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

žiadal som, aby ste so pozreli prispevky od toho zadavateľa.
Urobil som to za vás, nakoľko je to vyčerpávajúce a asi neprehľadné a potom ma" ešte dávaj kolega dole", že neraím a nie k téme. Má vôbec zadaná téma od daného pripsievateľa význam?
Čo vlasnte ... ale urobte si úsudok sami a aj na moje ironické či aké to poznámky. Rozumiem, že na inom fóre by sa to nestalo!!!

14.12.2010
Chcem kupit Linc. Navigator alebo Ford Expedition r.v. 2000. Ake mate vlastne skusenosti?Ake su pozitiva a neg. tychto amerik? Spotrebu neriesim . Dakujem za vase nazzory.

14.12.2010
Je velky rozdiel vo vykonnosti tychto vozov? Alebo je rozdiel skoro necitelny ako u inych aut? Pocul som ,ze 5.9 ma brutalny tah od spodu. a spotreba skoro stejna.Prosim vase postrehy a skusenosti a mozno aj rady.Dakujem

22.1.2011(Kadilak sevil
Budem vdacny za vsetky nazory a skusenosti ohladne cadilac seville STS r.v. 1998. Mam zaujem o kupu -ako to je so spolahlivostou a nahr. dielmy? Vopred dakujem

30.1.2011
Svata pravda. Mal som mazdu xedos 6 V6-to auto bolo neuveritelne.6 rokov iba benzin a oleje,auto tuhe ako tank,neuveritelne zive a tiche-potom som zobral na lizing Lagunu 01 a o zabavu som mal postarane. ba na opravach toho franc. vraku -diesel som za 1 rok nechal cca 3,500 Ecok. Isla z domu. Bola ako papier. A elektrika ani nehovorim..Mam viacej aut po roku vyroby 2000, ale ziadne nema tu pevnost a spolahlivost ako auta 90-tich rokov. Bohuzial.

27.2.2011
Som majitelom PT uz 5 rokov, super vozenie v retro, za ktorym sa kazdy obzrie,hlavne ked je v chrome,max. spokojnost a co sa tyka dielov,je mnoho z druhovyroby dokonca lacnejsie ako na wv-grup, ma 198000 km,zatia len bezne diely ako brzdy,silenbloky,tycky, 2 vstreky,ale to koli nekval.nafte, co sa da cakat u kazdeho CDR,ale je tu neuveritelne variabilny lozny priestor-po zlozeni pred.sedaciek aj 2 bicykle atd.
Servis mi robia v hocijakom autor.servise,servis nachrysler je vo ZV,PP BA a v KE. Ak najde clovek dobry kusok-vrele doporucujem. Mam taky na predaj Uved emaail-poslem foto.

27.2.2011
Poprosim info o Ford Explorer 4 V 6 spolahlivost ,nedostatky a plusy a dostupnost nahr.dielov.Prosim len majitelov tychto vozov s konkretnymi skusenostami.

13.11.2011
Poradte mi ako spravne jazdit s automatom_na tazkom SUV- dolu tiahlimi klesaniami,aaby sa popripade neprehrialy brzdove kotuce Na D? alebo 3

6.1.2012
Ja mam Lincoln Aviator 4.6 LPG a normalna jazda 16 l plyn -je to nevyslovny pocit luxusu v kozi, 4x4 pocit bezpecia a je to menej ako nejaka vyhegana benzinova Octavka. Proste amerika. Po prepéocte ako 8 l. benzinu.

6.1.2012
Chcem kupit ameriku na veteranskych znackach. Mozem s nou jazdit normalne,alebo iba na stretavky veteranov? Nemam v tom jasno. Poradte

Takže na to, že je zadávateľ zberateľ má dosť veľa medzier a nevedomosti, preto ich čerpá tu nafóre.
Ozaj kto si to prvý začal robiť srandičky?
Dovolím si podotknúť, že naozaj málo ľudí dokáže odhadnúť takýchto mládencov. Ešte stále môj príspevok s ferarY nemá svoje miesto v tejto téme?
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

zase až také špehovanie to nie je. Staši kliknúť na meno zadávateľa témy a vyrolujú jeho prispevky a tie stačí prejsť očami.
Pri takýchto naivno -duchaplných témach to robím skoro vždy, lebo ruku na srdce ...a viete kam smeruje moja otázka.
Áno potom si rád uťahujem, lebo na takejto téme nie je nič vážne. Keď je vážna téma, poradiť ohľadne zákonov si srandu nerobim ani v najmenšom. Ale keď niekto preberá za rok 6áut, tak to je trošíčku na smiech. Určite sa nemôže rozhodnúť pri takom výbere. Rozumiem a neodsudzujem, iba usmievam.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

No, ak by som sem zadal tému vždy ak idem kúpiť nejaké auto, tak ma vylustruješ podobne. Pretože sa nejdem zamýšlať nadtým, koľko áut som za posledné roky vystriedal, ale vždy keď som niečo išiel kúpiť, neriešil som ani tak značku ako parametre a výbavu. Z toho mi niečo vypadlo, okresal som výber a na rozdiel od nobela som nezakladal témy, ale rozhodoval som sa sám. No ak by som môj výber riešil záujmom o názory verejnosti, považoval by si ma za ešte väčšieho chuja ako nobela. No mne sú názory okolia naštastie totálne ukradnuté a kúpim si čo chcem. Aj Daevo Ticocot ak budem chcieť. No muselo by byť osadené V8 ;-)
Takže vo finále sme stále tam, kde sme boli. Niekto sa niečo spýta a miesto odpovede sa 90% ľudí, čo nevedia odpovedať k téme, zaoberá tým, prečo sa niekto na to pýta. A ja sa pýtam PREČO???
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

vieš, na mňa už akosi neurobí dojem kto sa na čom vozi,ale kto sa ako správa a či má vobec kusok rozumu a velke srdce. To len v bývalých krajinách RVHP sa stále potrebujú niektorí jedinci ukazovať a hrdiť. Mne je to ak nie u riti tak minimálne jedno.
Kua tý Švajčiari sú ale obedzenci. Už som to kdesi písal, že im je jedno auto a majetok, ale neni im jedno, či im sused pomýe ked ich zavali sneh. Sused býva cca 15 a druhý iným smerom 20km. Pritom chlapinka má G mercedes a iné dve "lacné" autá.
To, že niekto zadáva kaťžú chvíľu takúto tému vyjadruje jeho nedocenenie a potrebuje zaujať okolie. To je môj názor!
Napísal si to presne - keď na to máš, kupuješ srdcom-čiže bez poznámok okolia.
Keď na to nemáš tak zvažuješ. No a tu mi to vychádza že mal by byť znalec, má veľa áut ale dokáže sa opýtať aj total hlúposť. Čiže aý taký znalec nebude.
Áno, toto fórum má práve preto kredit a cveng, že sa tu baví o všetkom ale nedá sa tu ohurovať ako na pokeci hlúposťami, aby 16 lepšie precikli.
A vôbec, prečo reaguješ keď sa ti nepáči???Ja nie som moderátor, sťažuj sa na mňa.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

j e b na to, dáme Obrázok
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

martin BA platiš prvé kole, len treba nájsť niekoho z BB, aby sme sa mali kde stretnuť.
Myslím, že je to OK, výmena názorov musí byť,len nie urputilo trvať na svojom názore. To zabíja dialóg.
všetko dobré chlapi
brunik
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26.03.2008 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brunik »

najlepsie ked porovnava taky co ma fabiu a ide rozpravat o tom ze co je auto
chlapci vy sa tesite ked vas niekto povozi na oktavke tak ze pst,boli by ste radi keby vas aspon zrazil hummer.neviete nic, nadavete ked uz mate spotrebu 8l
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

a k čomu si sa vlastne vyjadril????
Prečo ti vadí, že mám Dáciu???
OmegaB2.0
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 20.07.2008 13:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa OmegaB2.0 »

m.kocik napísal:no pocitaj ze treba ti tahat za tym cisternu,bezna spotreba okolo20l,dalej vodicak c na nakladak o pzp ako na nakladak,su aj ine auta akq ta skareda amerika :4090:
Netrep blbosti aspoň,ked už nenapíšeš nič normálne
OmegaB2.0
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 20.07.2008 13:11
Zdieľať na Facebook

Re: Hummer H2 - skúsenosti

Príspevok od používateľa OmegaB2.0 »

nobel22 napísal:Poprosim majitelov tohto vozu o referencie co sa tyka spolahlivosti a nedostatkov. Na co davat pri kupe pozor? Dakujem vopred za odpovede
Ja ho mám niečo vyše pol roka,mal len zaoxidované motorčeky na spätných zrkadlách a hrdzavé nášľapy,inak bez vady.Ak ale vyskočí nejaká porucha,počítaj s tým,že v servise budú len tupo čumieť,s čím tam ideš,diagnostiku na toto auto skoro nikto nemá
OmegaB2.0
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 20.07.2008 13:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa OmegaB2.0 »

brunik napísal:najlepsie ked porovnava taky co ma fabiu a ide rozpravat o tom ze co je auto
chlapci vy sa tesite ked vas niekto povozi na oktavke tak ze pst,boli by ste radi keby vas aspon zrazil hummer.neviete nic, nadavete ked uz mate spotrebu 8l
Toto si mi zobral z jazyka,konečne tým pár mudrcom niekto povedal pravdu

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných