Hummer H2 - skúsenosti

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Nieje to auto pre trocharov co vyplakavaju, aku maju velku spotrebu. Taki maju len kopu mudrych reci.
horeli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 14.02.2007 06:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa horeli »

nobel je to pekne auto mal som ho do času kým som to vedel napojiť.ale pre nestranné hodnotenie sa spoj s pánom Balušíkom s CBONE z Handlovej je to skutočný znalec a objektívne Ti poradí,ale viac ma očarla Toyota Tundra a v uprave ako ju robil pán Balušík H2 bola pri toyote ako malý prďola.www.cbone.sk
Tommynno
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 26.02.2009 19:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tommynno »

martino611 napísal:OT: nedalo mi :-\
s tymto by som si daval ''hummre'' na ranajky :3035:
http://www.youtube.com/watch?v=cDoRmT0iRic
tak to uz je teda fakt taky lahsi offroad... :D
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

nemozem si pomoct, ked zaujat tak zadat ako temu totalnu hovadinu.
Dám presne tak "konkretne" ako zadavatel temy.
Ake máte skúsenosti s FerarY testaróza. Na co si dat pozor, co odchadza, poprípade co hned vymenit?

Kecalci nepiste, iba co mate skusenosti.

Ved je to na pobavenie, nic ine. :40bd: :40bd: :40bd:
A kvei o tom FerarY!
gotty30
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 21.11.2009 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gotty30 »

Bolo tu vselico ,ale chlapec este nedostal jednu jedinu odpoved na svoje otazky. smutne ,ze kazdy je mudry ale nikto z Vas to nevlastni.....
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ja ja ja ja ti poviem k veci!
najcastejsie na ferarY odchadza... benzin z nadrze :342a:
najvacsi problem som mal pri viac ako 6000 RPM, vtedy odchadzal ku*va rychlo :40bd:

ale vaham, ze si tam dam nejake tédéí - neviete mi niekto poradit, ci tam napasujem 2,0 103 kW? alebo radsej 125, ktory je lepsi? a aky olej liat? mozem dat kastrol, myslim - kastrol oleja, v ktorom moja stara fritovala fasirky na nedelu??

a je taka uprava legalna, nechcem mat problemy s policajtami
a "ripalkovia" budte ticho!!!
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

gotty30 napísal:Bolo tu vselico ,ale chlapec este nedostal jednu jedinu odpoved na svoje otazky. smutne ,ze kazdy je mudry ale nikto z Vas to nevlastni.....
chlapec to určite myslel smrtelne vážne

toto je všeobecné fórum, tak ako všeobecný lekár, aj tu aj ten lekár odporucal odborne forum
a ty si sa preco vyjadril,ked si nic konkretne nenapisal?
som mudroval -R.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

gotty :,,smutne ,ze kazdy je mudry ale nikto z Vas to nevlastni.....,, Ani nejak extra po tom netúžime :40bd:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

jonathan104 napísal:...
Dám presne tak "konkretne" ako zadavatel temy.
Ake máte skúsenosti s FerarY testaróza. Na co si dat pozor, co odchadza, poprípade co hned vymenit?

Kecalci nepiste, iba co mate skusenosti.

...
No! A teraz, kto je tu kecálek? Si sa zaradil k ... no, snáď dokážeš posúdiť aj sám ku komu. A hlavne si absolútne nezadal tému ako nobel. Pretože koľko tu na SK a CZ jazdí Ferrari a zvlášť Testarossa? A koľko H2? H2 je v CZ a SK dosť rozšírené auto, mnohí ho kupovali ako jazdenku a teda skúsenosti sú. Len sa mal chalan obrátil na fórum a nie na liečebný ústav mentálnych porúch.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

áno nezadal som tému, máš pravdu. Radšej nezaložiť nič ako ho.va.di.nu.
A už si si môhol všimnúť, že to nežeriem ale naopak z takejto témy si veľmi rád urobím srandu. Je smutné ak ti chýba zmysel pre humor a pojednávaš iba o svojej dôležitosti.
Okrem Dream Theater asi nebudeme mať moc spoločného.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ja zmysel pre humor mám, ale ak sa niekto na niečo spýta, tak za humor považujem trefné poznámky v téme, ktorá sa drží zadania. No tu mi to na trefné poznámky nepríde, pretože k téme tu okrem prvého príspevku nie je nič. Pardon, samoľúbo považujem za príspevok k téme ten v ktorom som dal odkaz, ktorý je dôkazom toho, že skúseností s H2 je v našich končinách habadej.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

zaujímavé, že na mne si chybu našiel a na sebe nie!
Tvoje príspevky sú k téme? Prečo reaguješ na mňa a nie na to, čo sa pýta budúci majiteľ Hmna? Nepridávaj smutný balast.
Je to open fórum a dal som iba môj názor a postreh k téme!!!
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

jonathan104 napísal: Tvoje príspevky sú k téme? Prečo reaguješ na mňa a nie na to, čo sa pýta budúci majiteľ Hmna?
No ja som mu práve poradil, čo myslím bolo k téme. Potom som sa len márn esnažil suplovať moderátorov, ktorí miesto toho, aby čistili témy od balastu, sami balastom prispievajú. V tejto téme by okrem otázky mali zostať možno 2 príspevky, ktoré nobelovi ako tak pomôžu. Alebo sa mýlim?
Rovnako ako v téme o možnosti vyčistenia brzd. obloženia, ktorú zasvinili "múdrosťami" aj sami moderátori a miesto toho , aby to prečistili a nechali tam tie 2 relevantné odpovede (mhlavaty a ešte niekto), radšej to hodili do koša http://forum.autobazar.eu/vycistenie-br ... 42189.html
Bohužial je to tak, že tu z toho IV cenovú skupinu robia aj moderátori, čo je smutné.
Naposledy upravil/-a Acon v 14.01.2012 14:45, upravené celkom 1 krát.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

ach bože, zase ďaľší spravodlivý. Chceš byť funkcionár moderátor?

Acon, skús prosím ťa prelistovať príspevky od zadávateľa témy. Možno urobí blik prečo si robím srandu a odporúčam to zaradiť do sekcie na pobavenie.

Niektorí aspoň témami si plnia svoje sny o "amerike". Už chápem prečo tu bola nedávno téma o veteránskych značkách!!
Naposledy upravil/-a jonathan104 v 14.01.2012 14:49, upravené celkom 1 krát.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ja moderátor som, no v inom fóre. A myslím, že tam nenájdeš tému, ktorá by sa aspoň podobala na krčmu.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: cicmanec842, fzubaty, PROCHY603 a 21 neregistrovaných