Dacia Logan MCV 1.5dCi - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

K-taxi
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 14.01.2008 14:21
Zdieľať na Facebook

Dacia Logan MCV 1.5dCi - Vaše skúsenosti

Príspevok od používateľa K-taxi »

Mam záujem o kupu tohto auta, len by som chcel pocut nazory viacerych ludi.

Ďakujem vopred.
minoKE
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 22.04.2007 21:57
Zdieľať na Facebook

Re: DACIA LOGAN MCV 1.5DCI CO MYSLITE? VAS NAZOR?

Príspevok od používateľa minoKE »

no vzhladom na to aka je tam cena tak nemas co rozmyslat. len jedna vec ze to nieje pozink a mozes ocakavat ze dopadne ako favorit-zhnije ti to pred ocami. a motor od rena. je v pohode
fifo87
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.01.2008 23:10
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan MCV 1.5dCi co myslite ? Vas nazor ?

Príspevok od používateľa fifo87 »

dacia je vlastne renolt aj ten motor a 1,5 dci renot su celkom spolahlive motory,
Papek23
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.10.2007 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan MCV 1.5dCi co myslite ? Vas n

Príspevok od používateľa Papek23 »

zdravim ja tiez k tomu pozinku je tam zaruka 6 rokov na prehrdzavenie a myslim ked sa zanedba pravidelne osetrenie podvozku po zime tak to po tych siestich zacne aj hnit.ja by som radsej kupil nieco od konkurencie i ked je to drahsie.ale napriklad take rocne co niekdo nevladze utiahnut a odstupuje moze byt dobra volba.
zolti111
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.07.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zolti111 »

No tá nová dacia mcv po facelifte vyzera celkom schopne, ale mal by si pockat na vyjadtrenie odbornikov tu na nete :4012:
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

Ja vám neviem chalani, ale ten design? to sa tím dizajnérom nechcelo trošku to urobiť tak, aby to nevyzeralo tak hrozne? také sandero už vyzrá ako autíčko. ale toto vyzerá ako nejaký voz z prvej polovice 80 rokov. može byť aké chce, ale mne sa strašne nepáči. niesom prehnane náročný, ale táto dacia ani zadarmo. sorry :4012:
jarobuchta
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.09.2008 18:56
Zdieľať na Facebook

Dacia

Príspevok od používateľa jarobuchta »

Mam Daciu Logan r.v. 2005, benzin 1,4 ma najazdene 120 000 km.
Ziadny problem .
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

este ta cena mi unikla>>.to je rozhodujuce
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

ak to auto ozaj vyuzijes tak sa oplati.. za 6 rokov navalas km, investicia sa ti vrati a das do toho auta minimum a sice ho predas skoro za minimum ale svoj ucel splnilo. a je to urcite lepsie ako kupovat nejake 5rocne auto v tej cene do ktoreho navalas behom troch rokov tretinu kupnej ceny ak nie viac... a za 6 rokov ho predas tak isto ako tu daciu... Len je otazna ta bezpecnost a spravanie saauta v krizovych situaciach...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no sefe neviem, za priblizne 370.000SKK (maximalna zakladna cena to znamena bez doplnkovej vybavy je 395.855,-SKK) by som si urcite kupil 2006ku sharan, alhambra alebo galaxy za 330.000,-SKK a zostane ti par penazi na pripadny servis.

dacia je daleko menej prestizne = DALEKO HORSIE PREDAJNE auto po par rokoch ako Sharan. Tomu mozes verit...

o vybave, vacsom priestore, technickej spolahlivosti (renolt, dobre?) ani nehovoriac. Pod, daj 12x airbag do dacie... digitalnu klimu, aspon ESP maju? 6stupnovu prevodovku, vyhrievane sedacky, navigaciu, multifunkcny volant...

ja by som novu daciu nekupil. Ani nahodou. Ale ty musis mat NOVE auto - ja nechapem co furt s tymi novymi autami mate, radsej trojrocne v daleko vyssej triede, vybave a bezpecnosti.
mirostar
Príspevky: 1650
Dátum registrácie: 20.01.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirostar »

O chvíľu príde na trh aj Dácia Sandero kupatko ak by Ti vyhovovalo veľkostou a motorizaciou tak je krajšie ako Logan.
benelux
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 04.10.2006 19:56
Zdieľať na Facebook

DACIA

Príspevok od používateľa benelux »

Moj tatko ju ma na taxik. ma 1,5dci spotreba super po meste okolo 5,5L ma nabehane 70.000km a ziadny problem.. uznavam ze neni nejako extra krasna ale ako auto na robotu myslim uplne staci a okrem toho su aj skaredcie auta... ma velky kufor a kedze tatko je rybar tak to naplno vyuzije. A ked treba tak odvezie 7 ludi. Urcite by som Daciu odporucil..aj ked nema prestiz ale Dacia je auto na to aby sluzilo a nie aby sa za nou ludia otacali.
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

mp3turbo napísal:no sefe neviem, za priblizne 370.000SKK (maximalna zakladna cena to znamena bez doplnkovej vybavy je 395.855,-SKK) by som si urcite kupil 2006ku sharan, alhambra alebo galaxy za 330.000,-SKK a zostane ti par penazi na pripadny servis.

dacia je daleko menej prestizne = DALEKO HORSIE PREDAJNE auto po par rokoch ako Sharan. Tomu mozes verit...

o vybave, vacsom priestore, technickej spolahlivosti (renolt, dobre?) ani nehovoriac. Pod, daj 12x airbag do dacie... digitalnu klimu, aspon ESP maju? 6stupnovu prevodovku, vyhrievane sedacky, navigaciu, multifunkcny volant...

ja by som novu daciu nekupil. Ani nahodou. Ale ty musis mat NOVE auto - ja nechapem co furt s tymi novymi autami mate, radsej trojrocne v daleko vyssej triede, vybave a bezpecnosti.
Ak by nebolo takych ludi, co kupuju nove auta, nemohli by sme my kupovat tie jazdene :-).
*
Dacia Kombi ma podla mna celkom slusny design, ale aj tak by som isiel do niecoho vacsieho a praktickejsieho za rovnaku cenu (samozrejme nie nove).
marek033
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.06.2009 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek033 »

Mam Daciu Logan r.v. 2007, 1,5dci ma najazdene 52 000 km.
Ziadny problem ,ide v pohode...
[/b]
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hiiii ale neeeeeee, dvojrocne auto s 50k km a fakt ide v pohode? No to je vynimka...

clovece neblazni, po 100k km musi byt autiak ako novy bez akehokolvek vaznejsieho zavahania. Mame na firme Tranzit 1996, ktory ma uz 2x pretoceny sestmiestny tachometer plus ja osobne vlastnim taketo auticko:

http://77.247.224.52/IMG_9908.jpg

a tiez ide v pohode! Ale fakt ze v pohode okrem znicenej vodicovej sedacky (kto by to bol povedal po tych kilometroch...)

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní