Dacie Sandero 1.4 - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jajaw
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.11.2007 13:33
Zdieľať na Facebook

mam najradšej takychto mudrcov

Príspevok od používateľa jajaw »

petyy napísal:je krajšie ako logan, ale rumun je rumun ... neveril by som moc veciam vyrobeným v rumunsku

chlapci sam som sa bal sandera nakolko sme v rodine volakedy mali daciu 1310 tak to vam poviem vrak šrot a stale len vrak . ale bol som v predajni renaultu tak som sa pozrel na to sandero a možem povedať bol som tiež ktomu autu skepticky nakolko to bola dacia ale presvedčila ma cena a zaruka 5 r čo som sa potom dozvedel že to je len ojeb ta zaruka lebo raz sa mi začalo dymiť s pod sedadla vodiča zoskratovala tam svorka kablov a povedali my ze to musim zaplatiť že to je moja chyba lebo napadalo do torpeda listie a ze kvoli tomu natiekla voda proste blbosť ale vyhovorka aby nemuseli odstraniť zadarmo poruchu. ale to bola jedina chyba toho auta za 3 roki ako ho mam olej menim original elf evolution po 30tis km neni su menene rozvody a auto ma 435tis. km bez poruchy akurat som menil platničky a kotuče inač nič tak neviem kde ste prišli k timto kecom. je to auto stredna vybava stalo 240tis sk nemožte čakať vybavu a pohodlie bmw auta za 2 mil. a nd za 10tisice kdež to sandero platničky 14 e kotuče brembo 70e 2 ks olej filter 3e vzduch f 6 e. proste moj nazor za malo penazi velmi vela kvalitnej muziky chlapci !!!!!!!!! ktore auto vam toto vydrži bez menenia rozvodu bez menenia sviečok kablov tlmičov a podobne????? ani bmw to nevidrži mal som aj bmw a ten servis tak to sa treba zamestnať v nemecku a nie na slovensku. velmi som prekvapeni stej dacie podvozok vysoki pevni akurat ten interier je taky ako volakedy škoda 1000mb alebo wartburg ale jazdne schopnosti ok spotreba je podla mna na to male auto dosť velka mne vychadza do 7,5l
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

tak 45000 alebo 35000? lebo 435000 za 3 roky a este ktomu bez vymeny rozvodov a sviecok ti nezozeriem ani ja ako byvaly spokojny majitel sandera.
So spotrebou, ak na tom jazdis dialnice, tak musis jazdit cca 150 aby si mal 7,5 spotrebu. ja som mal 1,6 a pri 130kmh som mal 6,7.
Ak mesto, tak je to spotreba ok ako u kazdeho benzinu, ak kombinovane a dodrzujes predpisy, tak tvoja technika jazdy by potrebovala vylepsit.

Ja ked som siel daciou do prahy, tak som tankoval cestou do prahy, dialnicnu spotrebu som mal 7l, v prahe sa mi znizila keze som jazdil hlavne obchvat a nas5 som siel po dialnici vacsinou 120 s tym, ze asi 50km za prahou som siel 150-160 pokial sa nezmensila premavka a celkovu priemerku po dojazde do Ba som mal 6,2. Inac bezna kombinovana premavka 5,8 leto a v zime 6,2. Ak som setril, ale stale som nezdrzoval premavku, tak som sa dostal na 5,4. Sandero je lahke auto a to je jeho deviza pre dobry tah a nizku spotrebu. Ale kazde kilo nakladu citis ovela viac ako na inych autach.
Naposledy upravil/-a hipisko v 11.01.2012 21:29, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A 45 tisíc bez výmeny rozvodov a sviečok vydrží KAŽDÉ auto...

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní