Citroen Xantia - ventilátor kúrenia z BX

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

xantia21TD napísal:dotlak stoji 7-8 aj 10eur za gulu ako kto berie, ked su problemy s pruzenim a zdvihanim podvozku najprv treba dat dotlacit gule, najlepsia je kontrola vsetkych gul, ked to trha pri dvihani alebo nedviha, tak treba riesit korektori na kazdej naprave su spojene mechanicky, treba ich cistit aby lahko chodili.aj LHM plus olej je treba menit asi po 60tis.cize ked kupis citrona s bazaru tak treba to urobit vsetko plus vymena motor oleja rozvody.
Ano,ak ovšem nie je v guli pretrhnutá membrána,potom jedine ako píšeš,BX a Xantia síce ide zameniť ale má iné parametre takže treba dať to čo tam patrí.Opýtam sa Ťa ešte na to plnenie,nakolko ja som jeho odporca,čím to doplnia ? Aj tak dosť dobre nechápem ako je možný únik tlaku z gule bez pretrhnutia membrány,zopár som ich karbom surovo otvoril a mám pocit že to môže uniknúť iba vadou membrány.
rudi77
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 10.04.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudi77 »

pn437ab napísal:hadam v tvojom okolí je niekdo slušní čo ti to spraví , inak už som ti to tu písal že na xantia forum je to popísané, si preštuduj a potom zvol či pôjdeš do servisu alebo čo budeš sam robit
no pozriem si to forum.... a asi pojdem do servisu ale o ineho k znamemu.. nak mi to spravi lebo sam sa do toho bojim pustit :d ... a este daco to nebolo na vyfuk ale na prednu pravu napravu .. on mi tam objednal z elitu drahe diely a ja mu vravim ze mi stacia aj z vrakoviska a on ze na napravu musia ist len original diely :d ... chel na mne zarobit kus D?: :D :D

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných